Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Відкриття нової локації «КиївЕкспоПлаза»

20190312_104719.jpg

12 березня  поточного року  відбулося  відкриття нової локації «КиївЕкспоПлаза» у селі Березівка. У новому виставковому центрі розпочали роботу Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод», «Сховища для фруктів, овочів, ягід» і «Тепличне господарство».

Участь у роботі виставки взяли Департамент підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Мінагрополітики України; Український державний фонд підтримки фермерських господарств; ГО «Спілка сільського зеленого туризму в Україні»; Асоціація фермерів і приватних землевласників України.

У спікер-зоні, відповідно до програми, було проведено офіційне відкриття за участі представниківМіністерства аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислової палати України та організаторів заходу  — компанії «Євроіндекс».

Кооперація, переробка, вирощування органічної та нішевої продукції – на сьогодні основні стратегічні напрямки розвитку українського фермерства. Саме ці ключові питання винесено на обговорення в рамках ділової програми: основні тренди плодоовочевого бізнесу; перспективні для вирощування культури; запуск власного продукту; європейські програми підтримки малого та середнього бізнесу; фермерська кооперація; вихід у рітейл та на міжнародні ринки.

Також широко було висвітлено державні програми підтримки фермерів за напрямками садівництво та виноградарство; тваринництво; часткова компенсація вартості сільгосптехніки та обладнання.

Під час форуму були проведені цікаві і нові за змістом для пересічного українця  семінари «Трюфельна «арифметика»  економіка і технологія вирощування в умовах України», «Перспективи вирощування фісташки в Україні», «Потенційний конкурент картоплі – батат», «Агрофраншиза равликової ферми» та інші.  

У переспективі виставки 2019 року  проходитимуть у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на новій локації — у містечку Березівка на Житомирській трасі за 20 км від Києва, що відкриває абсолютно нові масштаби і перспективи для подальшого розвитку.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 0 користувачів та 190 гостей.