Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» 13-14 березня 2019 р відбулося засідання робочої групи зі спеціальності «Ветеринарна медицина»

IMG_20190315_170257.jpg

На засіданні робочої групи розглядалися питання щодо поліпшення навчального плану та програм навчальних дисциплін у рамках проекту.  Обговорено результати  семінару для викладачів коледжів «Штучне осіменіння корів» який відбувся у вересні 2018 на базі Липковатівського агарного коледжу, а також обговорено виконання поставлених завдань і планування наступних семінарів для викладачів коледжів.

 Водночас 14-15 березня 2019 р відбувся  семінар «Збір та використання виробничо-технічних та виробничо-економічних даних у молочному скотарстві як основа для налагодження фахово обґрунтованого управління стадом» до заходу залучені  члени робочих груп зі спеціальностей «Ветеринарна медицина» та  «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Консультантом на заходах був німецький експерт – доктор Б. Ньорр.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 795 гостей.