Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Олександр Нанка: «Наші плани будуть реалізовані!»

8_2.jpg

З 14 по 16 березня відбувалась найголовніша подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13). Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка отримав високі нагороди на заходах.

Ректор ХНТУСГ Олександр Нанка переконаний, що атмосфера успішності і вдосконалення, широке залучення університетської спільноти до активної участі у виконанні стратегічних завдань забезпечить не тільки закріплення досягнутих позицій, а й логічне впровадження системної і масштабної модернізації навчальної та наукової складових, конкурентоспроможність університету на вітчизняному та світовому науково-освітньому просторах.

-Віра в успішне майбутнє університету виключає іншу і тактику, і стратегію, - зазначив Олександр Володимирович. – Я вдячний кожному співробітнику нашого великого колективу, хто своєю наполегливою, творчою працею забезпечує реалізацію високої місії університету. Щиро вірю в успішність цього року. Наші плани будуть реалізовані!

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 798 гостей.