Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Олександр Нанка: «Наші плани будуть реалізовані!»

8_2.jpg

З 14 по 16 березня відбувалась найголовніша подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13). Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка отримав високі нагороди на заходах.

Ректор ХНТУСГ Олександр Нанка переконаний, що атмосфера успішності і вдосконалення, широке залучення університетської спільноти до активної участі у виконанні стратегічних завдань забезпечить не тільки закріплення досягнутих позицій, а й логічне впровадження системної і масштабної модернізації навчальної та наукової складових, конкурентоспроможність університету на вітчизняному та світовому науково-освітньому просторах.

-Віра в успішне майбутнє університету виключає іншу і тактику, і стратегію, - зазначив Олександр Володимирович. – Я вдячний кожному співробітнику нашого великого колективу, хто своєю наполегливою, творчою працею забезпечує реалізацію високої місії університету. Щиро вірю в успішність цього року. Наші плани будуть реалізовані!

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 352 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor