Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ЖНАЕУ відвідали Міністерство закордонних справ України

345.jpg

На базі Житомирського національного агроекологічного університету протягом 22-23  проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед команд ветеранів «Кубок Житомирського міського голови».

За кубок   змагалися 8 команд з різних куточків країни  - Київщини, Сумщини, Хмельниччини, Волині, Одещини та  Житомирщини.

Вітали команд-учасників міський голова Сергій Сухомлин, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськради Ірина Ковальчук, ін.

У групі "А" (чоловіки 55+) ВК "Житомир" посів І-е місце, ВК "Адмірал" - ІІ-е місце, ВК "Ліберо" - ІІІ-є місце. У групі "В" (чоловіки 55+) ВК "Volley Masters" зайняли І-е місце, ІІ-е місце посіла команда ВК "ім.К.Реви" і ІІІ-є місце ВК "Ємільчинське ЛГ". За 3 місце зійшлись у протистоянні ВК "ДП Ємільчинське ЛГ" та ВК "Ліберо".

Перемогу здобули гравці команди ВК "ДП Ємільчинське ЛГ" з рахунком 2:1. За перше місце змагались команди ВК "Житомир" та ВК "Volley Masters".

Команда з м.Житомир здобула перемогу з рахунком 2:0.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 784 гостя.