Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти ЖНАЕУ відвідали Міністерство закордонних справ України

345.jpg

На базі Житомирського національного агроекологічного університету протягом 22-23  проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед команд ветеранів «Кубок Житомирського міського голови».

За кубок   змагалися 8 команд з різних куточків країни  - Київщини, Сумщини, Хмельниччини, Волині, Одещини та  Житомирщини.

Вітали команд-учасників міський голова Сергій Сухомлин, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськради Ірина Ковальчук, ін.

У групі "А" (чоловіки 55+) ВК "Житомир" посів І-е місце, ВК "Адмірал" - ІІ-е місце, ВК "Ліберо" - ІІІ-є місце. У групі "В" (чоловіки 55+) ВК "Volley Masters" зайняли І-е місце, ІІ-е місце посіла команда ВК "ім.К.Реви" і ІІІ-є місце ВК "Ємільчинське ЛГ". За 3 місце зійшлись у протистоянні ВК "ДП Ємільчинське ЛГ" та ВК "Ліберо".

Перемогу здобули гравці команди ВК "ДП Ємільчинське ЛГ" з рахунком 2:1. За перше місце змагались команди ВК "Житомир" та ВК "Volley Masters".

Команда з м.Житомир здобула перемогу з рахунком 2:0.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 352 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor