Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Академічна мобільність студентів у ТДАТУ

3456.jpg

Одним з пріоритетних завдань у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного є впровадження програм академічної мобільності. Слід відзначити, що за останні роки в університеті вдалося також налагодити реалізацію зовнішньої академічної мобільності із закордонними ЗВО Франції, Німеччини, Польщі, де наші студенти вже отримали подвійні дипломи магістрів.

В цьому році другий рік поспіль, ректорат університету активно працює над впровадженням програми внутрішньої академічної мобільності студентів із аграрними закладами вищої освіти.

Основними завданнями внутрішньої академічної мобільності студентів ТДАТУ є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, обмін досвідом та встановлення внутрішніх інтеграційних зв’язків.

У березні 2019 року в рамках академічної мобільності дві студентки - Пінжаєва Лілія (31 Аі механіко-технологічного факультету) та Нєжнова Галина (41 Аг факультету агротехнологій та екології), пройшли конкурсний відбір та були направлені на навчання до закладу-партнеру на один тиждень. У той же час до Таврійського державного агротехнологічного університету завітали два студенти Миколаївського НАУ (спеціальність «Агроінженерія» та «Агрономія).

Звичайно, знайомство студентів Миколаївського національного аграрного університету з ТДАТУ розпочалось зустріччю з ректором Кюрчевим Володимиром Миколайовичем.

Протягом перебування студентів з іншого ЗВО у нашому університеті, хлопці та дівчата відвідували заняття у групах відповідного курсу з відповідної спеціальності, де мали можливість не тільки вивчати професійні дисципліни, а й порівнювати рівень викладання наших викладачів з рівнем підготовки у своїх ЗВО. Крім того, студенти в рамках реалізації програми академічної мобільності та за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, відвідали бази практичної підготовки ТДАТУ.

Не менш важливим у такому обміні студентів між закладами-партнерами є можливість спілкування зі своїми однокурсниками. Студентське самоврядування механіко-технологічного факультету та факультету агротехнологій та екології представили своїм новим друзям цікаву культурно-розважальну програму, а саме: екскурсію територією університету, під час якої було відвідано бібліотеку, спеціальні лабораторії і кабінети, музей ТДАТУ, заклади харчування та інші об’єкти інфраструктури університету. Також студенти відвідали Національний природний парк «Кам’яна могила», для них було організовано екскурсію історичними пам’ятками та місцевими краєвидами м. Мелітополя. На додачу студенти відвідали кінотеатр «Перемога», будинок культури імені Шевченка, та побували на виступі команд «Ліги сміху».

Наразі завершився етап цієї програми, і студенти повертаються до своїх ЗВО із набутим новим досвідом та яскравими враженнями.

Реалізація програм академічної мобільності в університеті є не тільки інтеграцією в європейський освітній простір, а й ефективним шляхом з підвищення якості підготовки фахівців у закладах-партнерах.

Прес-служба ТДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 794 гостя.