Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У ЖНАЕУ вручили сертифікати слухачам «Курсів пасічників»

9890.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті відбувся другий випуск слухачів «Курсів пасічників».

Відповідні документи про завершення навчання їм вручив в.о декана технологічного факультету Валерій Андрійчук.

Зокрема, він нагадав, що навчання проходило на базі навчальної пасіки технологічного факультету агроуніверситету й тривало 90 годин, включаючи теоретичні та практичні заняття.  Такі курси у ЖНАЕУ діють на постійній основі відповідно до формування груп. Заняття проходять у вихідні дні.

«Майже два місяці з вами працювала професійна команда наших викладачів, яка підготувала насичену, цікаву та актуальну програму занять про бджільництво, – зауважив  Андрійчук.  – Тут зібралися і початківці, і пасічники з досвідом. Переконаний, що відповідні знання і практика, яку ви всі отримали, уже в найближчий час будуть застосовані в роботі.  В умовах впровадження реформи децентралізації, бджільництво на селі може стати стартом для власної справи і підтримки громади.

Мова йде не лише про виробництво й реалізацію меду, але й продуктів бджільництва, які мають корисні властивості, тощо. Бджільництво, як бізнес, приносить не лише прибутки, але й задоволення».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 351 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor