Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У ЖНАЕУ вручили сертифікати слухачам «Курсів пасічників»

9890.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті відбувся другий випуск слухачів «Курсів пасічників».

Відповідні документи про завершення навчання їм вручив в.о декана технологічного факультету Валерій Андрійчук.

Зокрема, він нагадав, що навчання проходило на базі навчальної пасіки технологічного факультету агроуніверситету й тривало 90 годин, включаючи теоретичні та практичні заняття.  Такі курси у ЖНАЕУ діють на постійній основі відповідно до формування груп. Заняття проходять у вихідні дні.

«Майже два місяці з вами працювала професійна команда наших викладачів, яка підготувала насичену, цікаву та актуальну програму занять про бджільництво, – зауважив  Андрійчук.  – Тут зібралися і початківці, і пасічники з досвідом. Переконаний, що відповідні знання і практика, яку ви всі отримали, уже в найближчий час будуть застосовані в роботі.  В умовах впровадження реформи децентралізації, бджільництво на селі може стати стартом для власної справи і підтримки громади.

Мова йде не лише про виробництво й реалізацію меду, але й продуктів бджільництва, які мають корисні властивості, тощо. Бджільництво, як бізнес, приносить не лише прибутки, але й задоволення».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 799 гостей.