Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Підвищення кваліфікації директорів аграрних технікумів і коледжів

6716161631464343546.JPG

8–10 квітня п.р. на базі Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів “Агроосвіта”, Національного університету біоресурсів і природокористування України та ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» було проведено підвищення кваліфікації директорів аграрних технікумів і коледжів, в якому взяли участь 75 керівників закладів вищої освіти.

Перед новопризначеними директорами зі змістовними доповідями виступили представники Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДУ “НМЦ “Агроосвіта”, досвідчені керівники закладів вищої освіти.

На заході детально були розглянуті такі питання: інноваційні підходи в організації освітнього процесу в коледжі; сучасні вимоги до змісту та форм підготовки фахівців у технікумах і коледжах; стан та перспективи підготовки молодшого спеціаліста в Україні; педагогічні інновації в освітньому процесі під час підготовки молодших спеціалістів; актуальні питання інспектування стану організації підготовки фахівців у технікумах і коледжах; облік та ефективне використання земельно-майнових ресурсів закладів освіти у реаліях сучасного законодавства; фінансування державних коледжів і технікумів у сучасних умовах; міжнародне суспільство, можливості для аграрних коледжів України; міжнародні зв’язки та зв’язки з виробництвом закладів освіти; впровадження в освітній процес сучасних інформаційних технологій; правові аспекти діяльності керівника закладу освіти та робота з органами місцевого самоврядування.

У рамках підвищення кваліфікації відбулось два значущі заходи, які із задоволенням відвідали всі його учасники, це Всеукраїнська науково-практична конференція «Фахова передвища освіта: сучасні виклики та перспективи розвитку» та заключний етап конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2019» (педагогічні інновації в освітньому процесі під час підготовки молодших спеціалістів).

Важливим аспектом заходу стала участь керівників закладів вищої освіти у парламентських слуханнях на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

Слухачі мали змогу поспілкуватися з працівниками підрозділів ДУ “НМЦ “Агроосвіта”, поділитися своїми ідеями, думками, практичними напрацюваннями, обмінятись досвідом.

Наприкінці роботи всі учасники заходу відзначили, що підвищення кваліфікації змістовне, цікаве, професійне, проведено на високому науково-методичному рівні. Насичена програма дала можливість глибше ознайомитися з актуальними питаннями управлінської діяльності керівника закладу освіти та сучасними підходами до організації освітнього процесу в технікумах та коледжах, що в подальшому допоможуть у роботі директорам.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 530 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor