Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Підвищення кваліфікації директорів аграрних технікумів і коледжів

6716161631464343546.JPG

8–10 квітня п.р. на базі Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів “Агроосвіта”, Національного університету біоресурсів і природокористування України та ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» було проведено підвищення кваліфікації директорів аграрних технікумів і коледжів, в якому взяли участь 75 керівників закладів вищої освіти.

Перед новопризначеними директорами зі змістовними доповідями виступили представники Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДУ “НМЦ “Агроосвіта”, досвідчені керівники закладів вищої освіти.

На заході детально були розглянуті такі питання: інноваційні підходи в організації освітнього процесу в коледжі; сучасні вимоги до змісту та форм підготовки фахівців у технікумах і коледжах; стан та перспективи підготовки молодшого спеціаліста в Україні; педагогічні інновації в освітньому процесі під час підготовки молодших спеціалістів; актуальні питання інспектування стану організації підготовки фахівців у технікумах і коледжах; облік та ефективне використання земельно-майнових ресурсів закладів освіти у реаліях сучасного законодавства; фінансування державних коледжів і технікумів у сучасних умовах; міжнародне суспільство, можливості для аграрних коледжів України; міжнародні зв’язки та зв’язки з виробництвом закладів освіти; впровадження в освітній процес сучасних інформаційних технологій; правові аспекти діяльності керівника закладу освіти та робота з органами місцевого самоврядування.

У рамках підвищення кваліфікації відбулось два значущі заходи, які із задоволенням відвідали всі його учасники, це Всеукраїнська науково-практична конференція «Фахова передвища освіта: сучасні виклики та перспективи розвитку» та заключний етап конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2019» (педагогічні інновації в освітньому процесі під час підготовки молодших спеціалістів).

Важливим аспектом заходу стала участь керівників закладів вищої освіти у парламентських слуханнях на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

Слухачі мали змогу поспілкуватися з працівниками підрозділів ДУ “НМЦ “Агроосвіта”, поділитися своїми ідеями, думками, практичними напрацюваннями, обмінятись досвідом.

Наприкінці роботи всі учасники заходу відзначили, що підвищення кваліфікації змістовне, цікаве, професійне, проведено на високому науково-методичному рівні. Насичена програма дала можливість глибше ознайомитися з актуальними питаннями управлінської діяльності керівника закладу освіти та сучасними підходами до організації освітнього процесу в технікумах та коледжах, що в подальшому допоможуть у роботі директорам.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 214 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor