Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ЖНАЕУ дізналися про можливості стажування в Іспанії, Латвії та Китаї

3454.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті 12 квітня відбувся воркшоп від київської освiтньої платформи "Mudra", керівник якої - Тетяна Шевченко, розповіла студентам про сучасні можливості закордонних практик в Іспанії, Латвії та Китаї.

Загалом, студенти ЖНАЕУ під час зустрічі дізналися про те, для кого стажування буде корисним, які вимоги ставлять компанії, скільки часу займає період від наміру до підписання контракту і поїздки, тощо.
«Стажуватися можуть  студенти, які навчаються на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури. Коли ми знаходимо роботодавця, університет має підтвердити контракт. Студенти мають володіти англійською мовою на рівні В1, В2 та мати відповідну спеціальність - ІТ, інженерні, сфера обслуговування, бізнес та багато іншого», –  відзначила директор освітньої компанії «Mudra» Тетяна Шевченко.

Після того, як потенційний стажер зібрав усі документи, обрав країну та спеціальність, він має записати мотиваційне відео та написати листа роботодавцю.  На кращих кандидатів чекає співбесіда.
«Ми надаємо 120 днів максимум для того, щоб знайти роботу.

Стажування проходить від 3 до 12 місяців, але це залежить від роботодавця. Роботодавець зазвичай оплачує стажування, однак бувають і ті, що не оплачують. Оплата приблизно від 300 до 500 доларів чи євро в місяць. Роботодавець також може надавати житло. Відповідно тривалість і умови різні, це все обговорюється з роботодавцем», – каже Тетяна Шевченко.

Серед головних переваг стажування за кордоном спеціалісти називають міжнародний досвід та конкурентоспроможність на ринку праці.

Нагадаємо, що минулого року більше 700 студентів ЖНАЕУ проходили практику і стажування на базі закордонних підприємств і компаній.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 214 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor