Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

II Міжнародна науково-практична конференція «Кліматична зміна та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти»

4565.jpg

Зміна клімату стосуються кожного з нас, особливо людей, пов’язаних з сільським господарством. Підвищення посушливості клімату обумовлює необхідність зміни підходів до формування систем ведення землеробства не лише  в світі, а і в Україні також. З метою обговорення даної проблеми 10-11 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного аграрного університету та Інституту зрошуваного землеробства НААН  відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Кліматична зміна та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти». Учасників конференції привітали ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін, директор ДУ «НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» Тетяна Іщенко, директор Інституту зрошуваного землеробства НААН України Раїса Вожегова та координатор програм розвитку Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) в Україні – Михайло Малков.

Участь у конференції взяли провідні науковці закладів вищої освіти, Національної академії аграрних наук України, зацікавлені особи, виробничники, аспіранти, студенти, які обговорювали актуальні питання,  особливостей зміни клімату, їх впливу на еволюцію ґрунтів, стан водних ресурсів, заходів із запобігання їх негативного впливу, розповсюдження хвороб рослин за умов глобальних змін клімату та особливостей захисту рослин, висвітлено підходи адаптації тваринництва до змін клімату та багато інших питань.

Сертифікати учасників
Програма конференції

Презентації
Тези

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 214 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor