Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У ТДАТУ відбувся тиждень «Україна: від Цілей розвитку тисячоліття до Цілей сталого розвитку»

IMG-1b9959c64aa4ad655b66fce57a8ad43b-V.jpg

Кафедра публічного управління, адміністрування та права ТДАТУ з 8 по 11 квітня провела тиждень «Україна: від Цілей розвитку тисячоліття до Цілей сталого розвитку».

Проведений захід мав на меті популяризацію програми ООН, яка присвячена впровадженню заходів, для досягнення 17 цілей сталого розвитку до 2030 року в Україні. Головна особливість – до цього заходу має можливість долучитися активна та ініціативна молодь.

В рамках тижня були проведені наступні заходи: 8 квітня - відкриття та презентація виставки – інсталяція Цілей; 9 квітня - проведена інтелектуальна гра «Глобальні цілі сталого розвитку» між студентами  перших та других курсів спеціальностей обліку та оподаткування, фінансів та банківської справи, публічного управління та адміністрування; 10 квітня було присвячене загальній виховній годині на тему: «Глобальні цілі сталого розвитку 2030», в якій взяли участь студенти факультету Економіки та Бізнесу та факультету Агротехнологій та екології.

Крім цього 10 квітня до ТДАТУ завітали учні шкіл міста для яких викладачі кафедри публічного управління, адміністрування та права провели інтелектуальну гру «Глобальні цілі сталого розвитку 2030» та тренінг «НЕВІРРР – ПЕРЕВІРРР».

Завершився тиждень 11 квітня проведенням «круглого столу» на кафедрі публічного управління, адміністрування та права на тему: «Глобальні цілі: від ідеї до реалізації».

Цілі сталого розвитку в Україні становитимуть нову систему взаємоузгоджених управлінських заходів за економічним, соціальним та екологічним (природоохоронним) вимірами, спрямовану на формування суспільних відносин на засадах довіри, солідарності, рівності поколінь, безпечного навколишнього середовища.

Прес-служба ТДАТУ

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.