Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Якісна виховна робота – запорука ефективної діяльності сучасного навчального закладу

20190424_124216.jpg

Українське суспільство, як і все людство, перебуває під впливом потужних глобалізаційних процесів та швидких змін умов життя, які вимагають модернізації освітньої системи й оновлення освітніх цілей. Одним із пріоритетних завдань освіти є підготовка висококваліфікованих працівників, конкурентоспроможних на сучасному ринку праці. Тому основним критерієм ефективності діяльності навчального закладу є успішне надання якісних освітніх послуг, здобуття учнями відповідної освіти, виховання успішної людини, підготовленої для самореалізації в сучасному світі, яка адекватно реагуватиме на зміни, що в ньому відбуваються, а також постійно самовдосконалюватиметься.

23-24 квітня п.р. відбувся практичний семінар " Виховний простір як результат становлення та ресурс розвитку виховної системи закладу освіти" за участю заступників директорів з виховної роботи з Хмельницької, Київської, Львівської, Житомирської, Полтавської, Харківської, Миколаївської, Черкаської, Донецької, Одеської, Тернопільської, Кропивницької, Чернігівської областей та міста Києва. Відкрив семінар заступник директора НМЦ "Агроосвіта" М.П.Хоменко. Про стан та перспективи підготовки молодших спеціалістів говорила Шикова О.М., державний експерт Директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН. Досвідом роботи поділились Єрохіна Н.М., заступник директора з виховної роботи ТЕК БНАУ, Шаповал Н.О., (Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової), Білик С.В. (Горохівський коледж ЛНАУ). Також учасники семінару відвідали Музей українського костюма та писанки. Напередодні Великодніх свят на згадку розписали писанки на майстер-класі з писанкарства.

Учасник семінару мали змогу поспілкуватися з кандидатом педагогічних наук, доцента кафедри логопедії та логопсихології факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова Базимою Н.В. Це було і спілкування, і отримання нової корисної інформації, і заряд позитивом на весь день. Кожен з нас повинен бути психологом, особливо той хто працює із дітьми, студентами. Адже іноді просто немає часу чекати фахівця, для того, щоб вирішити питання, а потрібно швидко приймати рішення та надавати допомогу.

Про створення професійного електронного освітнього контенту і підручників нового покоління розповіла Жуковська С.А., завідувач лабораторії інформаційно- ресурсного забезпечення освітнього процесу НМЦ «Агроосвіта». Прогамою семінару було передбачено відвідування лабораторії педагогічних інновацій, де ознайомилися з роботами учасників конкурсу «Педагогічний оскар 2019» та кращими методичними комплексами викладачів технікумів і коледжів. Цікаво було побувати і в лабораторії інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу, де присутні побачили як проектуються та створюються електронні підручники та посібники нового покоління.

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» В.І. Альохін ознайомив з матеріальною базою коледжу.

Також учасники семінару мали можливість відвідати культурні місця столиці України, переглянувши виставу в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка. По завершенню семінару всі учасники отримали сертифікати.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект постанови «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти». Документ оприлюднений для громадського обговорення..

Зараз на сайті 1 користувач та 192 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor