Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Успіхи студентів ЖНАЕУ з «Економічної аналітики та статистики»

353.jpg

Протягом 23-25 квітня  на базі Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбувалися Всеукраїнські заходи з «Економічної аналітики та статистики», участь в яких  взяли студенти  Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, високою оцінкою та дипломом ІІІ ступеня, грамотою  за креативний підхід у науковій роботі була  відзначена доповідь студента 2-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ЖНАЕУ Олександра Похільченка на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Тема доповіді -  «Економічний аналіз та статистичне прогнозування соціально-орієнтованих проектів розвитку сільських територій».

За результатами участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади, студентка 3-го курсу спеціальності «Облік та оподаткування» ЖНАЕУ Тетяна Совик виборола п’яте місце серед 32 учасників  - студентів економічних спеціальностей із  15 закладів вищої освіти країни.

Її відеоролик - «Мода, тренди, статистика»,  було   визнано одним із найкращих в Україні.

Науковий керівник студентів ЖНАЕУ  - доцент кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича Чугаєвська С. В.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 93 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor