Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Успіхи студентів ЖНАЕУ з «Економічної аналітики та статистики»

353.jpg

Протягом 23-25 квітня  на базі Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбувалися Всеукраїнські заходи з «Економічної аналітики та статистики», участь в яких  взяли студенти  Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, високою оцінкою та дипломом ІІІ ступеня, грамотою  за креативний підхід у науковій роботі була  відзначена доповідь студента 2-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ЖНАЕУ Олександра Похільченка на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Тема доповіді -  «Економічний аналіз та статистичне прогнозування соціально-орієнтованих проектів розвитку сільських територій».

За результатами участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади, студентка 3-го курсу спеціальності «Облік та оподаткування» ЖНАЕУ Тетяна Совик виборола п’яте місце серед 32 учасників  - студентів економічних спеціальностей із  15 закладів вищої освіти країни.

Її відеоролик - «Мода, тренди, статистика»,  було   визнано одним із найкращих в Україні.

Науковий керівник студентів ЖНАЕУ  - доцент кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича Чугаєвська С. В.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект постанови «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти». Документ оприлюднений для громадського обговорення..

Зараз на сайті 1 користувач та 192 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor