Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Представники ЖНАЕУ обговорювали питання захисту жертв домашнього насильства

465.jpg

У прес-центрі Житомирської міської ради  6 травня відбувся тематичний круглий стіл «Запобігання та протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству» щодо питань захисту осіб, які стали жертвами домашнього насильства.

Участь у заході взяли  завідувач кафедри правознавства Житомирського національного агроекологічного університету  Ляшенко Р.Д. та студентки спеціальності «Право» -  Остапчук А. та Кулікової А.

Модератори зібрання -  поліцейський омбудсмен В. Сельська та депутатка Житомирської міської ради І. Ярмоленко. До  круглого столу також долучились представники органів державної влади та місцевого самоврядування, регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, управлінь превентивної діяльності ГУНП та патрульної поліції в області, Житомирського навчального центру підготовки поліцейських та інші.

З доповіддю виступила Н. Радушинська – заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Про важливий міжнародний акт щодо захисту прав людини - Стамбульську конвенцію та проблеми її ратифікації в Україні розповіла студентка ЖНАЕУ   А. Остапчук.

Завідувачка кафедри правознавства ЖНАЕУ  Р. Ляшенко наголосила на необхідності внесення змін до навчальних планів з метою аналізу питань рівноправності, толерантності, пропагування правового виховання молоді.

Захід організований на підтримку проекту GENDER MONTH, який проходить в Житомирі з 11 квітня, а 18 травня на майдані Корольова о 12.00 відбудеться ж підсумкова дискусійна панель “Житомир-місто рівних можливостей”.

Учасники круглого столу домовились про подальшу співпрацю та зійшлися на необхідності публічного обговорення ситуації, оприлюднення актуальних питань та визначення шляхів їх вирішення.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 95 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor