Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Контакти налагоджуються

1212.jpg

Якщо ректор у ЗВО є справжнім лідером, якщо його душа дійсно болить за майбутнє закладу освіти, то він намагатиметься максимально високо підняти його рейтинг і робити все, аби про університет знали далеко за межами країни. Одним із таких лідерів є ректор Сумського НАУ Ладика В.І., який 13.05. 2019р. зініціював зустріч з Сільвеном Ріголе, аташе з питань наукового та університетського співробітництва, та Ніколя Перреном, радником з питань сільського господарства посольства Франції в Україні, за участю представників НМЦ «Агроосвіта».

Під час зустрічі було обговорено шляхи розвитку співпраці Сумського НАУ з французькими вищими аграрними школами, пріоритети в спільній роботі, співпрацю між університетом та французькими аграрними компаніями, створення французького культурного центру та ін. Іноземні гості радо підтримали ініціативи ректора. Учасники зустрічі щиро сподіваються, що плідна співпраця між Сумським НАУ та французькою стороною призведе до досягнення спільної мети.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект постанови «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти». Документ оприлюднений для громадського обговорення..

Зараз на сайті 1 користувач та 187 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor