Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

На двох локаціях провели форум «Корольов. Космос. Житомир». ВІДЕО

_DSC0017.jpg

  Житомирський національний агроекологічний університет спільно з Музеєм космонавтики ім. С.П.Корольова під патронатом Державного космічного агентства України та Національного центру управління та випробування космічних засобів 1 червня провели  І-й Національний  форум «Космос. Корольов. Житомир», мета якого -  привернення уваги творчої молоді до вивчення космосу, залучення її до космічних досліджень, популяризація в суспільстві знань про космос і космічні технології та можливості їх практичного застосування у різних сферах життєдіяльності суспільства.

Протягом дня у музей космонавтики ім. С. П Корольова відвідувачі форуму мали змогу оглянути тематичні експозиції, виставки, майстер-класи, конкурси та презентації підприємств та установ космічної галузі.

  У рамках форуму в Житомирському національного агроекологічному університеті  відбулась дискусійна платформа «Міжвідомча взаємодія з питань провадження космічної діяльності в Україні», на якій фахівці обговорили необхідність ефективного використання космічного потенціалу  для вирішення актуальних завдань у різних сферах життєдіяльності.

 

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Відео https://www.youtube.com/watch?v=GcTSOEr22QM

https://www.youtube.com/watch?v=UFynYAnpPnU

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 229 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor