Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студентка Коледжу Сумського НАУ - призер Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe»

466.JPG

15 лютого 2019 року стартувала Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-Universe», у якій взяли участь 38 студентів ЗВО І–IV р.а. та позмагалися у застосуванні сучасних професійних програмних продуктів з автоматизації обліку і звітності в професійній діяльності. Партнерами ІТ-олімпіади є всеукраїнська громадська організація «Спілка Автоматизаторів Бізнесу» та ЦСО «Проком», які розробляють творчі фахові завдання в сфері обліку та оподаткування і визначають, які студенти найбільш майстерно володіють інформаційними технологіями в професійній діяльності.  

Конкурс проводився в декілька етапів.

І – оnline-етап (оnline-тестування) (1 березня – 10 квітня);
ІІ – регіональний очний етап (рішення практичних задач) (15 квітня);
ІІІ – фінал 6 червня у Києві.

Приємно, що у конкурсі з використання автоматизованих систем обліку із 14 учасників 4 студенти спеціальності «Облік і оподаткування» нашого коледжу.

Підсумковий результат засвідчив високий рівень практичної, професійної підготовки випускників Коледжу Сумського НАУ та аграрної освіти:

Чуйко Вікторія посіла ІІ місце,
Цимбал Владислава – IV місце,
Неженець Влада – V місце.

Три студентки коледжу у п’ятірці найкращих учасників у  Міжнародній студентській олімпіаді серед ЗВО І–IV рівня акредитації. Це – круто!!!

Підготувала до конкурсу викладач інформаційних систем і технологій в обліку Покутня Ніна Олексіївна.
Саме на таких випускників Коледжу Сумського НАУ та фахівців з обліку і оподаткування чекають роботодавці й запрошують на роботу.

Вітаємо призера і всіх учасників з вдалим виступом, бажаємо творчої наснаги, професійних злетів та успішного складання державного екзамену.

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 229 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor