Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Тиждень тренінгів в рамках проекту ЕРАЗМУС+ Ag-Lab

61958503_2199492180134860_7285997742298497024_n_1.jpg

В рамках проекту ЕРАЗМУС+ Ag-Lab в період з 3 по 7 червня п.р. на базі Вроцлавського університету природничих наук проходив тиждень тренінгів. В тренінгах взяли участь члени консорціуму - фахівці лабораторій, викладачі університетів, а також студенти факультетів ветеринарної медицини.

Протягом тижня українські фахівці і студенти мали можливість пройти практичне навчання в лабораторіях факультету біології та тваринництва, навчитися робити сенсорний аналіз м’ясних продуктів та рідини, познайомитися з роботою різних лабораторій Вроцлавського університету.

Хочеться зазначити, що тренінги було побудовано таким чином, що слухачі могли не тільки спостерігати за процесом проведення дослідів, а й самостійно брати в них участь. Присутність практичної складової під час проведення тренінгів – це саме те, чого потребують і студенти і викладачі.

Дуже цікавими були  візити до лабораторії Epi-Vet та приватної акредитованої лабораторії Agro-Vet Wroclaw. Учасники тренінгу побачили сучасні прилади, познайомилися зі специфікою роботи польських лабораторій, мали можливість задати питання польським колегам та взяти участь у дискусії.

Відвідування Офіційної ветеринарної лабораторії Вроцлава, де роблять дослідження для ветеринарної інспекції, дало можливість не тільки побачити сучасне лабораторне обладнання, але і дізнатися про методику досліджень.

Викладачі, озброєні новими знаннями, поїхали додому, а студенти залишилися ще на 3 тижні для практичного стажування. Сподіваємося, що досвід, отриманий у Вроцлаві, буде їм корисним.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 228 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor