Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти-фінансисти ТДАТУ вивчають особливості роботи податкової інспекції

5676.jpg

19 червня в межах навчальної практики «Вступ до фаху» студенти групи 11 ФБ факультету економіки та бізнесу відвідали Мелітопольську об'єднану державну податкову інспекцію. Метою даної екскурсії було ознайомлення студентів з роботою податкових органів нашого міста.

Завідувач сектору організації роботи Конон Олена Миколаївна, провела для студентів цікаву та змістовну екскурсію, під час якої студенти ознайомились з організаційною структурою, основними завданнями, особливостями роботи, функціями та завданнями кожного структурного підрозділу ДПІ – сектором організаційного забезпечення, відділом моніторингу доходів та обліково-звітних систем, сектором обслуговування платників, сектором з юридичних питань, відділом податків і зборів з юридичних осіб, відділом адміністрування податків і зборів з фізичних осіб, відділом погашення боргу.

Олена Миколаївна наголосила на важливості виховання податкової культури у платників податків та встановлення з ними дійсно партнерських відносин, а також зазначила, що для роботи в контролюючих органах у молоді повинні бути не тільки фахові знання, але й високі морально-етичні якості. Студенти детально ознайомилися з роботою працівників податкової служби, які забезпечують контроль за повним та своєчасним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Зацікавили студентів і інформаційні стенди, розташовані в залі обслуговування платників, які допомагають відвідувачам оформити заяви для отримання різноманітних дозвільних документів.

Під час екскурсії студенти вели активний діалог з працівниками податкової інспекції, ставили питання про особливості нарахування та контролю податків, про  зміни в податковому законодавстві.

Подібні заходи стали традицією під час проведення навчальної практики на кафедрі ФБСС, вони допомагають майбутнім фінансистам краще зрозуміти основні аспекти майбутньої професії, функціональні завдання податкових органів, набути досвіду і краще усвідомити основні категорії в оподаткуванні.

Велику вдячність висловили студенти і викладачі кафедри фахівцям Мелітопольської ОДПІ за корисну та пізнавальну екскурсію, яка стала для них успішною нагодою розширити свій світогляд щодо ролі податків та податкової служби в формуванні та управлінні фінансами.

Прес-служба ТДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 551 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor