Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

День поля в Уманському НУС

4565.JPG

В Уманському національному університеті садівництва відбулась щорічна демонстрація дослідів провідних кафедр, які виконують наукову роботу відповідно до програми досліджень університету.

Представники науково-дослідної частини університету, деканатів факультетів агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, лісового і садово-паркового господарства, а також провідні науковці кафедр агрохімії і ґрунтознавства, генетики, селекції рослин та біотехнології, загального землеробства, рослинництва,  біології, екології та безпеки життєдіяльності, захисту і карантину рослин, овочівництва, лісового господарства, садово-паркового господарства провели огляд дослідних ділянок овочевих, польових, декоративних культур і селекційних посівів. Під час огляду науковці доповіли про актуальність і новизну виконуваних ними досліджень, продемонстрували оригінальні та класичні схеми закладання дослідів, агротехніку вирощування сільськогосподарських культур. У результаті обговорень були висловлені пропозиції та побажання щодо покращення й удосконалення проведення наукових досліджень в університеті. У цілому, огляд дослідів продемонстрував високий потенціал наукових розробок вчених Уманського НУС та надав можливість презентувати широкому колу науковців новітні технології, сорти та іншу науково-технічну продукцію.

НДЧ Уманського НУС

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 213 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor