Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

День поля в Уманському НУС

4565.JPG

В Уманському національному університеті садівництва відбулась щорічна демонстрація дослідів провідних кафедр, які виконують наукову роботу відповідно до програми досліджень університету.

Представники науково-дослідної частини університету, деканатів факультетів агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, лісового і садово-паркового господарства, а також провідні науковці кафедр агрохімії і ґрунтознавства, генетики, селекції рослин та біотехнології, загального землеробства, рослинництва,  біології, екології та безпеки життєдіяльності, захисту і карантину рослин, овочівництва, лісового господарства, садово-паркового господарства провели огляд дослідних ділянок овочевих, польових, декоративних культур і селекційних посівів. Під час огляду науковці доповіли про актуальність і новизну виконуваних ними досліджень, продемонстрували оригінальні та класичні схеми закладання дослідів, агротехніку вирощування сільськогосподарських культур. У результаті обговорень були висловлені пропозиції та побажання щодо покращення й удосконалення проведення наукових досліджень в університеті. У цілому, огляд дослідів продемонстрував високий потенціал наукових розробок вчених Уманського НУС та надав можливість презентувати широкому колу науковців новітні технології, сорти та іншу науково-технічну продукцію.

НДЧ Уманського НУС

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 554 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor