Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Викладачі ЖНАЕУ пройшли стажування у Норвегії ща програмою SPME

365.jpg

Протягом 7-16 червня   керівник ННЦ інтелектуальної власності, інноватики та управління проектами Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук та керівник відділу аспірантури та докторантури  Наталія Мельник проходили стажування в Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute (м.Осло, Норвегія) за програмою SPME (Sandal Private Museum Exchange Program), у рамках якої передбачалася підготовка індивідуальних кваліфікаційних робіт.

Захист кваліфікаційних робіт відбувся під час 65-й Саміту соціального підприємництва 16 червня.

Почесними гостями Саміту були доктор До Сон Хай, радник міністра, заступник місії при посольстві В'єтнаму в Норвегії, а також професор Дін Ван Ня, директор Інституту OMEGA, заступник генерального директора POLYCO Group.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 522 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor