Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Викладачі ЖНАЕУ пройшли стажування у Норвегії ща програмою SPME

365.jpg

Протягом 7-16 червня   керівник ННЦ інтелектуальної власності, інноватики та управління проектами Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук та керівник відділу аспірантури та докторантури  Наталія Мельник проходили стажування в Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute (м.Осло, Норвегія) за програмою SPME (Sandal Private Museum Exchange Program), у рамках якої передбачалася підготовка індивідуальних кваліфікаційних робіт.

Захист кваліфікаційних робіт відбувся під час 65-й Саміту соціального підприємництва 16 червня.

Почесними гостями Саміту були доктор До Сон Хай, радник міністра, заступник місії при посольстві В'єтнаму в Норвегії, а також професор Дін Ван Ня, директор Інституту OMEGA, заступник генерального директора POLYCO Group.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 211 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor