Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Патріотичне виховання молоді – майбутнє країни!

DSC_0048.jpg

У Луганському національному аграрному університеті відбулася міжнародна науково-практична конференція «Патріотичне виховання молоді в контексті історико-культурного і соціально-психологічного розвитку Луганщини ХХ-ХХI рр.». У конференції взяли участь науковці провідних ВНЗ України, Росії і Білорусі. Доповідачі порушили актуальні питання патріотичного виховання, яке є одним з найактуальніших напрямів виховного процесу студентства. Великий інтерес викликали доповіді, представлені на пленарному засіданні: доповідь професора ЛНАУ, заступника голови Луганської обласної ради ветеранів, учасника бойових дій  Анатолія Федоровича Бондаря «Молода Гвардія – мужність, відвага, патріотизм», доповідь начальника управління молоді і спорту Луганської облдержадміністрації Олега Акімова «Спільна діяльність молодіжних і ветеранських організацій Луганської області з патріотичного виховання молоді», доповідь заслуженого журналіста України Тетяни Дейнегіної «Патріотичне виховання на регіональному телебаченні» та інші.

Далі робота конференції продовжилася в секціях, присвячених обговоренню питань патріотичного виховання в контексті регіональної історико-культурної ментальності, психолого-педагогічного формування патріотизму молоді, мовно-комунікативного аспекту патріотичного виховання і військово-патріотичного виховання молоді.

Після закінчення роботи конференції її учасники виступили із зверненням до громадськості: «Ми, учасники конференції, звертаємося до своїх колег – викладачів вищих навчальних закладів України, Росії, Білорусії і Казахстану із закликом активізувати патріотичне виховання молоді в контексті соціально-культурного і економічного розвитку регіонів. У цій роботі ми пропонуємо звернути особливу увагу на історичних осіб, історичні події, культурні пам'ятники своїх регіонів. Закликаємо молодь братських країн до толерантності, взаємної пошани до культурних цінностей, вироблених попередніми поколіннями. Патріот – це той, хто працює на своїй землі і робить свою Батьківщину багатшою і кращою!»

За наслідками роботи конференції буде опубліковано збірку матеріалів, які будуть корисними для ведення науково-педагогічного процесу кураторам академічних груп, дослідникам, студентам. Проведення подібних конференцій в регіонах має велике значення, де сильні традиції дійсного патріотизму на прикладі подвигу героїв Великої Вітчизняної війни і учасників антифашистської підпільної молодіжної організації «Молода Гвардія».

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 313 гостей.