Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ЖНАЕУ готували рибну юшку на «Fish Food Fest»

1_4.jpg

Студенти та викладачіЖитомирського національного агроекологічного університету спеціальностей «Туризм» і «Водні біоресурси та аквакультура» 13 липня взяли участь у  ІІ обласному рибному фестивалі «Fish Food Fest»   в с. Перлявка (беріг річки Тетерів) на Житомирщині.

Під час фестивалю для гостей проходили змагання по спортивному рибному лову, кулінарні майстер-класи з приготування рибних блюд, кулінарний батл, катання всіх охочих на човнах, катамаранах, дошках-сапах,  спортивно-розважальні змагання.

Родзинкою став став майстер-клас з приготування фірмової рибної юшки від ЖНАЕУ, проготовленої студентами та викладачами університету на вогнищі в казані поблизу місця локації.

Серед поціновувачів студентської юшки були і колишні випускники навчального закладу, які із захопленням згадували роки навчання в університеті. Скуштувавши смачної страви, відвідувачі змогли ознайомитись за друкованою рекламною інформацією зі всіма спеціальностями, за якими наш університет готує фахівців.

Під час фестивалю гості поласували різноманітними блюдами з риби, зробили фото в «пащі акули», для дітей працювала дитяча зона з тематичними забавами, атракціонами, аніматорами.

 Прес служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 138 гостей.