Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенка ЖНАЕУ у складі збірної виборола «бронзу» на чемпіонаті Європи з волейболу сидячи

61954877_2194056847352778_5784377562440400896_n.jpg

Національні паралімпійські збірні команди з волейболу (чоловіки та жінки) успішно  завершили змагання чемпіонату Європи з волейболу сидячи, що  з 15 липня  проходив в Угорщині (м.Будапешт). 

Зокрема, жіноча збірна, у складі якої грає студентка факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Анастасія Філон, здобула бронзову нагороду.

Нагадаємо, що минулого року спортсменка представляла Україну у складі національної параолімпійської збірної команди з волейболу сидячи на міжнародному турнірі, який  проходив у Китаї. Тоді вона виборола «бронзу». Також студентка ЖНАЕУ  успішно взяла участь у міжнародному змаганні з волейболу сидячи "Pajulahti Games" у Фінляндії.

До нинішнього чемпіонату Європи команда готувалася в  Америці та Китаї під час тренувальних зборів.  

 Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Відео тут

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 131 гість.