Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенка ЖНАЕУ у складі збірної виборола «бронзу» на чемпіонаті Європи з волейболу сидячи

61954877_2194056847352778_5784377562440400896_n.jpg

Національні паралімпійські збірні команди з волейболу (чоловіки та жінки) успішно  завершили змагання чемпіонату Європи з волейболу сидячи, що  з 15 липня  проходив в Угорщині (м.Будапешт). 

Зокрема, жіноча збірна, у складі якої грає студентка факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Анастасія Філон, здобула бронзову нагороду.

Нагадаємо, що минулого року спортсменка представляла Україну у складі національної параолімпійської збірної команди з волейболу сидячи на міжнародному турнірі, який  проходив у Китаї. Тоді вона виборола «бронзу». Також студентка ЖНАЕУ  успішно взяла участь у міжнародному змаганні з волейболу сидячи "Pajulahti Games" у Фінляндії.

До нинішнього чемпіонату Європи команда готувалася в  Америці та Китаї під час тренувальних зборів.  

 Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Відео тут

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 138 гостей.