Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Масштабна польова подія національного значення «УКАБ Агротехнології»

338696.jpg

14 серпня 2019 року відбудеться масштабна польова подія національного значення «УКАБ Агротехнології» на потужностях ТОВ «Агро-Регіон», організаторами якої є Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» і Агенція UCABevent.

У рамках події передбачено дискусію на тему: «Першочергові задачі аграрної освіти для нового уряду», організаторами якої є Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Науково-методичний центр ВФПО і Асоціація працівників аграрних навчальних закладів України «Украгроосвіта». Дискусія має об’єднати представників освіти і науки, бізнесу і громадянського суспільства і як результат мати рекомендацію до нового уряду щодо першочергових задач аграрної освіти.

Всі бажаючі зможуть взяти участь у зазначеній дискусії, зареєструвавшися до 10 серпня п. р. за електронною адресою: kovalchyk22@ukr.net, зазначивши П І Б, посаду, назву закладу освіти.

Участь у заході безкоштовна.

Місце проведення: с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область. Зареєстрованим учасникам буде надано трансфер автобусом.

 

Анонс події «УКАБ Агротехнології»

Програма події «УКАБ Агротехнології»

 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 214 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor