Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Викладачі ЖНАЕУ пройшли стажування в Норвегії

756765.jpg

У рамках досягнутих домовленостей з доктором Ян-Урбаном Сандалом -  науковим радником Міністерства торгівлі та промисловості Королiвства Норвегiя, керівником Північної ради з питань соціального підприємництва, 6 науково-педагогічних співробітників Житомирського національного агроекологічного університету  у червні проходили закордонне наукове стажування в Науково-дослідному інституті Сандала / Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute (м.Осло, Норвегія).

Зокрема, протягом 7-16 червня керівник ННЦ інтелектуальної власності, інноватики та управління проектами ЖНАЕУ Ірина Литвинчук та керівник відділу аспірантури та докторантури університету Наталія Мельник стажувалися за програмою SPME (Sandal Private Museum Exchange Program), яка передбачала підвищення кваліфікації у сфері документознавства та адміністрування дослідницької діяльності.

Відповідний грант на стажування одночасно з нашими викладачами за цією ж програмою виграли директор Інституту OMEGA, заступник генерального директора POLYCO Group, професор Ханойського університету науки і технологій Дин Ван Нха (В'єтнам) та почесний професор економічної історії Лундського університету Бенні Карлсон (Швеція).

Протягом 21-30 червня   за програмою академічних обмінів SIE (Sandal Institute Exchange) стажувалися викладачі факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ - Віталий Данкевич, Каріна Разумна, Настасія Пугачова та провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва   Олександр Чайкін. Відповідна програма передбачала підвищення кваліфікації з питань реалізації освітніх програм у сфері соціального та інноваційного підприємництва.

Всі шестеро переможців грантового конкурсу є випускниками Школи соціального підприємництва (Social Entrepreneur IBS), яка проводилась на базі  Житомирського національного агроекологічного університету у першому півріччі 2019 року та передбачала підготовку за трьома навчальними курсами.

Загалом у відповідній школі здобули знання 24 особи, яким було урочисто вручені дипломи та скляні відзнаки під час 64-го Саміту соціального підприємництва, організованого спільно з Інститутом Д-ра Я.-У. Сандала за експертної підтримки Проекту FORBIZ, ТОВ «Synergy Development Consulting», Державної установи Алитусський коледж (Литва), Арабського Центру стратегічних та економічних досліджень (ОАЕ).

Детальніше – за посиланням. З матеріалами Саміту можна ознайомитися тут

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 214 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor