Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Круглий стіл: обговорення навчального плану з тематики «Розвиток сільської місцевості в Україні»

DSC_0694.JPG

Останнім часом питання сільського розвитку в Україні обговорюють досить активно. Це   пов'язано за ускладненням ситуації в сільській місцевості, потребою у створенні нових робочих місць, вирішенням інфраструктурних, екологічних та інших проблем.

Питання сільського розвитку було розглянуто на круглому столі з обговорення навчального плану з тематики «Розвиток сільської місцевості в Україні», який відбувся  20 серпня п.р.  у  Науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти за підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу.

 Тетяна Іщенко, директор НМЦ ВФПО, виступила з вітальним словом щодо розвитку сільської місцевості в Україні, де особливу увагу звернула на заклади вищої освіти, які мають досвід з підготовки фахівців з розвитку сільських територій.

Німецький колега Томас Херцфельд, професор Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО), розповів про досвід у підготовці фахівців у сфері розвитку сільської місцевості, озвучив пропозиції для України та окреслив підходи до розробки навчального плану.

Наталія Строченко, декан факультету економіки і менеджменту  Сумського НАУ, поділилася досвідом запровадження пілотних проектів з розробки моделей кластерного розвитку територіальних громад у деяких районах Сумської області за принципом формування агрорекреаційних кластерів з урахуванням ресурсного забезпечення та історико-культурних цінностей територій, і наголосила на необхідності створення підготовки фахівців з регіонального управління.

Завершальним етапом круглого столу стала дискусія щодо підготовки навчального курсу для підвищення кваліфікації членів об’єднаних територіальних громад. Потрібно визначитися, яких фахівців потребують громади, чи є вони на ринку праці та як поєднати попит і пропозицію.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 160 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor