Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Відбувся черговий Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ

IMG_8376.jpg

6-8 вересня на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Салют» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в с.м.т. Кирилівка на узбережжі Азовського моря пройшов черговий Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ.

Лазурне узбережжя Азовського моря вітало теплим морем та яскравим сонцем найактивнішу та найрозумнішу студентську молодь, а оргкомітет на чолі з ректором університету влаштували студентам гостинний прийом та незабутнє свято.

У заході взяли участь 112 кращих студентів університету та 6-ти коледжів ТДАТУ: відмінників навчання, активних учасників студентського самоврядування, переможців предметних олімпіад різних рівнів, студентів-науковців, учасників художньої самодіяльності – лауреатів творчих конкурсів, видатних студентів-спортсменів – призерів спортивних змагань різних рівнів.

Студенти не тільки відпочивали, але й плідно попрацювали: в перший день відбулось урочисте відкриття і була проведена студентська конференція. З вітальним словом до студентів звернулися перший проректор університету, кандидат технічних наук, професор Скляр Олександр Григорович, а також проректори і голова студентської ради університету Шац Надія. На студентській конференції учасники заходу виступали з цікавими пізнавальними доповідями, обмінювалися оригінальними ідеями, ознайомилися з виставкою студентських досягнень кожного факультету. За традицією, також були визначені 5 найкращих студентів університету, які отримали ректорські стипендії за відмінне навчання та активну участь у житті університету.

Після конференції відбулось традиційне фотографування учасників зльоту, а завершився день запальною дискотекою, де кожен міг показати себе, звільнити цілу купу енергії та добре повеселитися.

На другий день Зльоту проходили веселі спортивні естафети, змагання з дартсу, тенісу, волейболу та баскетболу, ігри на березі моря. Ввечері на всіх учасників чекав найочікуваніший традиційний захід Зльоту – цікава програма на березі моря «Зустріч біля багаття», для якої кожен факультет підготував розважальну програму із танцями, співами та веселими розвагами біля величезного вогнища.

На третій день було підведено підсумки. Переможці спортивних заходів та конкурсів, активісти та учасники конференції були заохочені грамотами, пам’ятними призами та преміями.

Особливістю Зльоту було як ніколи єдність ректорату університету, студентів усіх факультетів і коледжів. На заключному торжестві студенти виконували пісню про улюблений Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Південне сонце і приморський степовий клімат додали студентам енергії та сил для нових досягнень і звершень у новому навчальному році.

Прес-служба ТДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 138 гостей.