Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти та викладачі ЖНАЕУ відвідали Всеукраїнський фестиваль «Олевська республіка»

70265603_928314130859782_1993745048826544128_n.jpg

Традиційно у вересні на Житомирщині проходить фестиваль патріотичного виховання.  Зокрема, у період 6-8 вересня на урочищі «Хутір Радоробель» відбувся IV Всеукраїнський патріотичний фестиваль «Олевська республіка». Впродовж  свята гості, серед яких представники Житомирського національного агроекологічного університету,  мали можливість не лише насолодитися неймовірною природою локації, а й дізнатись більше про історію України.

На гостей  чекали три драйвові дні з виступами гуртів «Тартак», «ХАС»,  «Banderstadt ZP», «Орелі», «Варйон», «Ukiez», «PoliКарп», «Телері», а ще – вогняне шоу,  спільне виконання гімну України, тощо. 

Паралельно  проходило ще кілька  подій – Всеукраїнський  патріотичний фестиваль учнівської молоді «Стежками Тараса Боровця»  та історичний диспут, до участі в якому долучилися студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та  кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук Житомирського національного агроекологічного університету Геннадій Махорін.   

Під час  заходу присутні   обговорити такі теми: «Олевська  республіка як перший досвід державотворчої діяльності для українського самостійного руху в період Другої світової війни», «Спадкоємність визвольної боротьби Волинської повстанської Армії та Поліської Січі» та ін. 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 164 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor