Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Випускник ТДАТУ – учасник шоу Х-фактор

3455.jpg

Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Д. Моторного може похизуватися не лише переможцями різноманітних олімпіад та наукових конференцій, а також талановитими студентами та випускниками, що близькі до світу мистецтва.

Так, можемо порадіти, за випускника нашого університету, що здобув освіту маркетолога Романа Зануду. Талановитий хлопець з смт. Якимівка, отримав можливість показати свій непересічний талант до співу всій Україні, потрапивши до 2 туру співочого шоу Х-фактор.

Роман неабияк вразив суддів шоу своїм голосом, виконавши пісню Баста – Сансара та отримавши чотири заповітні "так", що дозволяє йому змагатися за місце у прямих ефірах. Кожен з суддів підкреслив красу голосу нашого співвітчизника та майстерність виконання пісні. Слід відзначити, що кількість переглядів виступу Романа на каналі YouTube, лише за перші 12 годин досягла 40 тис. То ж давайте підтримувати хлопця у його починанні, хай засяє його зірка!

Прес-служба ТДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 1174 гостя.