Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальності 208 «Агроінженерія»

656.jpg

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру ВФПО 25–26 вересня 2019 року на базі Нікопольського коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів із спеціальності 208 «Агроінженерія» (за ОПП «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»).

На засіданні було висвітлено питання стану і перспектив методичного забезпечення підготовки фахівців зі спеціальності 208 «Агроінженерія», організації освітнього процесу, підвищення якості підготовки техніків-механіків сільськогосподарського виробництва, змісту підготовки фахівців, методики укладання електронних підручників, налагодження співпраці технікумів і коледжів із заводами-виробниками сільськогосподарської техніки та агропромисловими підприємствами різних форм власності.

Відбувся обмін досвідом з питань створення сучасних підручників із навчальних дисциплін, внесення змін і доповнень у тестові завдання для незалежного заміру знань студентів, шляхи та методи вдосконалення практичної підготовки техніків-механіків сільськогосподарського виробництва.

Проведено рецензування матеріалів методичного забезпечення дисциплін, обговорено пропозиції щодо видання програм навчальних дисциплін, електронних підручників та інших матеріалів на 2020 рік.

Члени комісії оглянули матеріально-технічну базу та навчально-методичне забезпечення кабінетів, лабораторій та майстерень, надали методичну допомогу викладачам і відмітили, що педагогічний колектив закладу освіти (директор Череп О.М.) проводить значну роботу щодо вдосконалення матеріально-технічної бази, комплексу навчально-методичного забезпечення дисциплін та національно-патріотичного виховання молоді.

Учасники засідання відвідали агропромислове підприємство ПП «Агрофірма «Славутич», де оглянули матеріально-технічну базу, обмінялись досвідом, ознайомились з новітньою технікою та сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, поспілкувались з керівництвом, працівниками та студентами-практикантами у виробничих умовах.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 140 гостей.