Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Euroquiz для майбутніх менеджерів ТДАТУ

345.jpg

Знання іноземної мови в наш час не є чимось незвичайним, особливо серед молоді. З інтеграцією нашої країни в Європейське співтовариство знання іноземних мов стало пропуском у великий бізнес і гарантією поліпшення життєвого і матеріального добробуту.

Саме вивченню іноземних мов присвячений Європейський день мов, який щорічно, починаючи з 2001 року, відзначають 26 вересня. Ініціаторами створення свята виступили європейська комісія і Рада Європи, адже девіз ХХІ століття, яке ЮНЕСКО проголосило «Століттям поліглотів», свідчить: «Вивчаємо іноземні мови протягом усього життя».

Європейський день мов покликаний не тільки нагадувати нам, що в світі існує безліч різних мов, але і сприяє пробудженню бажання вивчати іноземні мови. Знати іноземну мову - це першорядне необхідність в сучасному світі.

В межах святкування Європейського дня мов кафедра іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного провела вікторину англійською мовою для студентів спеціальності Менеджмент. За умовами конкурсу, командам під керівництвом капітанів Софії Попович та Юлії Ткачук необхідно було дати відповіді на питання трьох рівнів складності, що охоплюють різні сфери життя країн та народів Європи: історія і географія, економіка та ЗМІ, кіно та мистецтво, транспорт, національна кухня тощо.

Слід відзначити високий рівень обізнаності першокурсників. Викладачі кафедри вітають команду Юлії Ткачук із заслуженою перемогою та сподіваються, що наші студенти ще неодноразово матимуть нагоду продемонструвати високий рівень володіння іноземними мовами.

Прес-служба ТДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 1173 гостя.