Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

ДЕНЬ МЕХАНІКА В ХНТУСГ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

dsc_0033.jpg

2 жовтня 2019 року на базі навчального центру ХНТУСГ імені П. Василенка відбулося традиційне щорічне регіональне свято «День механіка-2019», в якому взяли участь представники кількох аграрних університетів та понад 10 коледжів і технікумів. Свято проводили з метою обміну науково-технічною інформацією вчених, інженерів та виробничників з ефективної експлуатації сучасної сільськогосподарської техніки в умовах Східного регіону України, а також з метою підвищення мотивації студентів до набуття якісних знань та практичних навичок.

Відкриття свята  розпочалося з виконання Гімну механіка, який написали поет Вадим Крищенко та композитор Володимира Домшинський. http://mtf.khntusg.com.ua/files/Gimn.mp3. Після цього учасників та гостей свята привітали директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту, д.т.н. Віталій Власовець та  ректор ХНТУСГ, академік УНАН екологічних технологій Олександр Нанка. З вітальним словом до присутніх також звернулися  начальник відділу Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Оксана Федишина, ректор Ніжинського агро-технічного інституту Василь Лукач, головний спеціаліст ДУ «Навчально-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» Володимир Шевченко та інші поважні гості. Вони побажали студентам стати переможцями у чесній боротьбі та отримати заслужені нагороди.

Після урочистого відкриття свята і проходження інструктажу з техніки безпеки  студенти взяли участь у  конкурсах, які відбувалися в 11 номінаціях: «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий еколог», «Кращий мехатронік» і т.п. Традиційно змагання між студентами відбувалися у гострій але чесній конкурентній боротьбі, за якою стежили авторитетні судді з числа викладачів. До участі в оцінюванні результатів конкурсів також були запрошені представники фермерських господарств та інженери, які брали участь у Дні механіка.  Працювала під час змагань і апеляційна комісія, яку очолював директор Харківського відділення Українського фонду підтримки фермерських господарств Максим Святченко.

А поки тривали змагання з професійної майстерності  та підведення підсумків, інші студенти брали участь у спортивних змаганнях та слухали виступи учасників художньої самодіяльності, знайомилися між собою і обмінювалися враженнями. Особливо активними були студенти інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії, які демонстрували свої таланти і на учбових полігонах, і під час спортивних змагань, і на танцювальному майданчику.

Закінчилося свято урочистою церемонією нагородження переможців змагань та осіб, які доклали найбільше зусиль для організації і проведення цьогорічного Дня механіка. Студенти, які стали переможцями (у кожній з номінацій були визначені по 3 переможці) були нагороджені спеціальними дипломами та цінними подарунками від спонсорів. А загальною нагородою для всіх учасників та гостей свята стали позитивні емоції, які допомагатимуть їм в подальшій роботі і  навчанні.  

Підводячи підсумки цьогорічного Дня механіка, директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Віталій Власовець відзначив, що  свято вдалося, цьому сприяла і чудова осіння погода. А  найголовніше те, що студенти провідних університетів, інститутів, коледжів та технікумів Східного регіону України змогли  ознайомилися з передовими технологіями в агробізнесі і відчути важливість професій, з якими вони вирішили пов’язати свою долю. Він ще раз привітав студентів з перемогами і запросив  кращих з них продовжувати подальше навчання у  стінах ХНТУСГ.

Віктор Козоріз, Кирил Коробов,

відділ медіакомунікац ій ХНТУСГ.

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 1175 гостей.