Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Допомагаючи іншим, ми допомагаємо і собі

12806_1.JPG

Таврійський державний агротехнологічний університет значну увагу приділяє благочинній діяльності. Одним з аспектів цієї роботи є співпраця з благодійною організацією «Сяйво надії». Студенти-волонтери з ТДАТУ вже другий рік допомагають їй у проведенні різних заходів. 

У БК ім. Т.Г. Шевченка на честь п’ятиріччя «Сяйва надії» відбувся урочистий захід, який об’єднав і благодійників, і тих дітей, яким надається допомога. Засновники благодійного фонду подякували всім, хто допомагає цій організації, а також отримали привітання та теплі слова з нагоди свого ювілею. Друга частина заходу була присвячена юній аудиторії: тяжкохворим дітям, вихованцям притулку, дітям із малозабезпечених родин. Дітям показали казку «Морозко» в цікавій постановці.

ТДАТУ представляли  помічник ректора з організаційно-виховної роботи та студентських справ Грицаєнко І.М. та завідувач кафедри іноземних мов Полікарпова Ю.О. Як  волонтери  допомагали в організації та проведенні заходу 12 студентів ТДАТУ на чолі із заступником декана з організаційної та виховної роботи факультету Агротехнологій та екології Кривонос І.А.

«Ми вирішили долучитися до цієї благородної справи, оскільки вважаємо, що допомогти тяжкохворим дітям насправді може кожен: хтось – матеріальними коштами, а ми – волонтерською роботою», – зазначила Парапанова Ганна.

«Участь у подібних заходах допомагає нам по-іншому подивитися на своє життя і власні проблеми. Допомагаючи іншим, ми допомагаємо і собі», – висловив свою думку Погосян Грач.

Головний висновок, якого дійшли студенти-волонтери, полягає в тому, що наші спільні зусилля можуть врятувати не одне дитяче життя.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 139 гостей.