Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Допомагаючи іншим, ми допомагаємо і собі

12806_1.JPG

Таврійський державний агротехнологічний університет значну увагу приділяє благочинній діяльності. Одним з аспектів цієї роботи є співпраця з благодійною організацією «Сяйво надії». Студенти-волонтери з ТДАТУ вже другий рік допомагають їй у проведенні різних заходів. 

У БК ім. Т.Г. Шевченка на честь п’ятиріччя «Сяйва надії» відбувся урочистий захід, який об’єднав і благодійників, і тих дітей, яким надається допомога. Засновники благодійного фонду подякували всім, хто допомагає цій організації, а також отримали привітання та теплі слова з нагоди свого ювілею. Друга частина заходу була присвячена юній аудиторії: тяжкохворим дітям, вихованцям притулку, дітям із малозабезпечених родин. Дітям показали казку «Морозко» в цікавій постановці.

ТДАТУ представляли  помічник ректора з організаційно-виховної роботи та студентських справ Грицаєнко І.М. та завідувач кафедри іноземних мов Полікарпова Ю.О. Як  волонтери  допомагали в організації та проведенні заходу 12 студентів ТДАТУ на чолі із заступником декана з організаційної та виховної роботи факультету Агротехнологій та екології Кривонос І.А.

«Ми вирішили долучитися до цієї благородної справи, оскільки вважаємо, що допомогти тяжкохворим дітям насправді може кожен: хтось – матеріальними коштами, а ми – волонтерською роботою», – зазначила Парапанова Ганна.

«Участь у подібних заходах допомагає нам по-іншому подивитися на своє життя і власні проблеми. Допомагаючи іншим, ми допомагаємо і собі», – висловив свою думку Погосян Грач.

Головний висновок, якого дійшли студенти-волонтери, полягає в тому, що наші спільні зусилля можуть врятувати не одне дитяче життя.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 567 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor