Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Допомагаючи іншим, ми допомагаємо і собі

12806_1.JPG

Таврійський державний агротехнологічний університет значну увагу приділяє благочинній діяльності. Одним з аспектів цієї роботи є співпраця з благодійною організацією «Сяйво надії». Студенти-волонтери з ТДАТУ вже другий рік допомагають їй у проведенні різних заходів. 

У БК ім. Т.Г. Шевченка на честь п’ятиріччя «Сяйва надії» відбувся урочистий захід, який об’єднав і благодійників, і тих дітей, яким надається допомога. Засновники благодійного фонду подякували всім, хто допомагає цій організації, а також отримали привітання та теплі слова з нагоди свого ювілею. Друга частина заходу була присвячена юній аудиторії: тяжкохворим дітям, вихованцям притулку, дітям із малозабезпечених родин. Дітям показали казку «Морозко» в цікавій постановці.

ТДАТУ представляли  помічник ректора з організаційно-виховної роботи та студентських справ Грицаєнко І.М. та завідувач кафедри іноземних мов Полікарпова Ю.О. Як  волонтери  допомагали в організації та проведенні заходу 12 студентів ТДАТУ на чолі із заступником декана з організаційної та виховної роботи факультету Агротехнологій та екології Кривонос І.А.

«Ми вирішили долучитися до цієї благородної справи, оскільки вважаємо, що допомогти тяжкохворим дітям насправді може кожен: хтось – матеріальними коштами, а ми – волонтерською роботою», – зазначила Парапанова Ганна.

«Участь у подібних заходах допомагає нам по-іншому подивитися на своє життя і власні проблеми. Допомагаючи іншим, ми допомагаємо і собі», – висловив свою думку Погосян Грач.

Головний висновок, якого дійшли студенти-волонтери, полягає в тому, що наші спільні зусилля можуть врятувати не одне дитяче життя.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.