Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Відбулися фінальні змаганя з легкоатлетичного кросу в рамках проведення Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних технікумів та коледжів

image-0-02-0a-6d509f13458cbb52e5b74b8dda09aafd5142f44f51423a7035a7aaa68e82d222-V.jpg

      1–3  жовтня 2019 року  на базі Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ відбулися фінальні змаганя  з легкоатлетичного кросу в рамках проведення Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних технікумів та коледжів. У змаганнях брали участь 12 команд. Командну перемогу здобула команда Рівненського коледжу НУБіП України. Друге та третє місця посіли відповідно команди Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ та Кропивницького КМСГ.  

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 139 гостей.