Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

«Знати багато мов – значить мати багато ключів до одного замка»

20190926_133601.jpg

 

Знання іноземних мов в епоху глобалізації та розвитку національно-технічного прогресу набуває все більшого значення, адже вивчення мови – не тільки передача конкретних знань про неї, але, перш за все, можливість використовувати її в конкретних ситуаціях як приватних, так і професійних. Загалом людина, яка володіє мовами,  є різнобічно розвинутою особистістю, а вивчення іноземних мов є запорукою успіху кожної освіченої людини.

 

26 вересня відзначається День європейських мов як спосіб підтримки мовного розмаїття, двомовності кожного європейця. З цієї нагоди у Горохівському коледжі ЛНАУ  було проведено виховний захід «Знати багато мов – значить мати багато ключів до одного замка».

 

Виховна година проходила у форматі концертної програми з віртуальною екскурсією країнами Європи. Студенти бухгалтерського відділення говорили англійською, німецькою і польською мовами, співали пісні та демонстрували тематичні відеосюжети. Не оминули увагою й рідну українську мову, одну з наймелодійніших у світі, адже, як заповідав Тарас Шевченко, «… І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».

 

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ. Ми європейці настільки, наскільки ми українці. І лише відчувши себе справжнім українцем можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.

 

 

 Світлана Білик, викладач іноземних мов Горохівського коледжу ЛНАУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 138 гостей.