Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

ТДАТУ гостинно приймає друзів з Франції

IMG_3925.jpg

У Таврійському державному агротехнологічному університетi перебувала делегація «Федерація Обмінів Франція – Україна», яка тісно і плідно співпрацює з університетом вже протягом семи років. Делегацію представляли: Філіп ЖЕНЕ, президент Асоціації «Співробітництво Пуату Шарант  – Україна», відповідальний за відносини з аграрними університетами та стажування студентів на сільськогосподарських підприємствах та виробництвах; Жозет ЖЕНЕ, секретар ФОФУ; Жюль ЛЯЙЄ, керівник стажування студентів; Марина КОРОЩУК, перекладач.

Метою перебування делегації було проведення презентації освітніх програм ФОФУ, підписання договору про продовження співробітництва між ТДАТУ та Федерацією Обмінів на наступні два роки, проведення співбесіди зі студентами-кандидатами на літні сільськогосподарські стажування задля підвищення знань французької мови, знайомства з новітніми технологіями на сільськогосподарських підприємствах Франції та забезпечення практичного застосування практичних знань практикантів.

На конференції, яку організував відділ міжнародних зв’язків університету, Федерація репрезентувала студентам багаторівневий цикл стажування, результатом якого є допомога у підготовці майбутніх українських франкомовних висококваліфікованих фахівців у різних галузях сільського господарства. Ці етапи стажування протягом декількох років доповнюють навчання студентів в університеті. У співробітництві з партнерами університет намагається забезпечити студентів, які прагнуть відкритості у відношенні до світу, можливістю обміну, стажування та подальшого навчання у Франції.

На конференції виступили: проректор з міжнародної діяльності Андрій Олександрович Рижков, студенти-стажисти, які повернулися з Франції. Щорічно студенти університету демонструють компетентний рівень володіння французькою мовою, що безпосередньо сприяє успішному проходженню стажування на сільськогосподарських підприємствах Франції.

Федерація Обмінів  вийшла на новий  виток  співпраці і пропонує студентам наприкінці всіх етапів стажування і завдяки спільним партнерським відносинам з Вищою сільськогосподарською школою в м. Анже та Політехнічним інститутом ЛяСаль Бове можливість продовжити послідовне навчання у Франції в доповнення до українського диплома.

Делегація  мала зустрічі с проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Андрієм Олександровичем Рижковим та першим проректором Олександром Григоровичем Скляром, на яких обговорювалися умови подальшої співпраці з Федерацією Обмінів Франція – Україна.

У неділю французькі гості відвідали краєзнавчий музей міста, подивилися ювілейний концерт капели “Таврія”, побували в гостях у сім'ях стажистів та з чудовими враженнями залишили університет та місто Мелітополь з надією знову повернутися.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 710 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor