Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

ТДАТУ гостинно приймає друзів з Франції

IMG_3925.jpg

У Таврійському державному агротехнологічному університетi перебувала делегація «Федерація Обмінів Франція – Україна», яка тісно і плідно співпрацює з університетом вже протягом семи років. Делегацію представляли: Філіп ЖЕНЕ, президент Асоціації «Співробітництво Пуату Шарант  – Україна», відповідальний за відносини з аграрними університетами та стажування студентів на сільськогосподарських підприємствах та виробництвах; Жозет ЖЕНЕ, секретар ФОФУ; Жюль ЛЯЙЄ, керівник стажування студентів; Марина КОРОЩУК, перекладач.

Метою перебування делегації було проведення презентації освітніх програм ФОФУ, підписання договору про продовження співробітництва між ТДАТУ та Федерацією Обмінів на наступні два роки, проведення співбесіди зі студентами-кандидатами на літні сільськогосподарські стажування задля підвищення знань французької мови, знайомства з новітніми технологіями на сільськогосподарських підприємствах Франції та забезпечення практичного застосування практичних знань практикантів.

На конференції, яку організував відділ міжнародних зв’язків університету, Федерація репрезентувала студентам багаторівневий цикл стажування, результатом якого є допомога у підготовці майбутніх українських франкомовних висококваліфікованих фахівців у різних галузях сільського господарства. Ці етапи стажування протягом декількох років доповнюють навчання студентів в університеті. У співробітництві з партнерами університет намагається забезпечити студентів, які прагнуть відкритості у відношенні до світу, можливістю обміну, стажування та подальшого навчання у Франції.

На конференції виступили: проректор з міжнародної діяльності Андрій Олександрович Рижков, студенти-стажисти, які повернулися з Франції. Щорічно студенти університету демонструють компетентний рівень володіння французькою мовою, що безпосередньо сприяє успішному проходженню стажування на сільськогосподарських підприємствах Франції.

Федерація Обмінів  вийшла на новий  виток  співпраці і пропонує студентам наприкінці всіх етапів стажування і завдяки спільним партнерським відносинам з Вищою сільськогосподарською школою в м. Анже та Політехнічним інститутом ЛяСаль Бове можливість продовжити послідовне навчання у Франції в доповнення до українського диплома.

Делегація  мала зустрічі с проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Андрієм Олександровичем Рижковим та першим проректором Олександром Григоровичем Скляром, на яких обговорювалися умови подальшої співпраці з Федерацією Обмінів Франція – Україна.

У неділю французькі гості відвідали краєзнавчий музей міста, подивилися ювілейний концерт капели “Таврія”, побували в гостях у сім'ях стажистів та з чудовими враженнями залишили університет та місто Мелітополь з надією знову повернутися.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 234 гостя.