Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У ЛНАУ відзначено День Соборності України

den_sobornosti1.JPG

В урочисто прикрашеному національною символікою читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного аграрного університету 22 січня відбувся виховний захід «Соборність України: від ідеї до сьогодення», присвячений 95-й річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР в єдину державу.

З січня 1999 р. цей день офіційно відзначають як День Соборності України, а з грудня 2011 р.,  згідно з Указом Президента України, – як День Соборності та Свободи України.

Історичні події, пов’язані з умовами укладання Акту Злуки, осмислення незалежності і соборності України, історичне значення суверенності держави – про все це розповів присутнім на заході в. о. доц. кафедри українознавства, к.і.н І.В. Баран.

Директор бібліотеки, доц. Л.А. Пинда представила мультимедійну презентацію на тему: «Історіографічні дослідження національно-визвольних змагань України 1917–1921 рр.». У презентації широко висвітлено праці відомих українських учених, зокрема В. Винниченка «Відродження нації»,            Л. Мельника «Утвердження ідеї українського національного самовизначення (кінець XVIII – початок XX ст.)», С. Рудницького «Чому ми хочемо самостійної України» та інші. 

У рамках заходу було організовано розгорнуту книжкову виставку «Суверенна моя Україно».

Присутні викладачі та студенти мали змогу переглянути документальний фільм «Акт злуки: історичні віхи».

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 1 користувач та 509 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor