Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Гостини у білоруських друзів

11111eedsfdzhgdh.JPG

Активно розвиваються міжнародні контакти Коледжу Сумського національного аграрного університету. Делегація коледжу СНАУ на чолі з директором О.В. Мусієнко відвідала партнерів у Білорусії – Гомельський державний аграрно-економічний коледж. Поїздка була дуже цікавою і плідною.

Знайомство з матеріально-технічною базою та навчально-методичним забезпеченням навчального процесу переконало, що Гомельський коледж – це сучасний навчальний заклад, навчально-виховний процес в якому відповідає всім вимогам сучасної науки, методики та дидактики. Важливо зазначити, що білоруські колеги, одержуючи значну підтримку держави, зуміли зберегти й розвинути тісний зв'язок з агропромисловим виробництвом, що дуже позитивно впливає на рівень практичної підготовки фахівців. На високому рівні поставлений у гомельчан і соціальний захист студентів і співробітників коледжу.

Було проведено засідання спільного «круглого столу», на якому відбувся обмін досвідом та заплановано шляхи подальшого розвитку співробітництва навчальних закладів. Під схвальні оплески присутніх директори коледжів О.В.Мусієнко та О.В. Бічан підписали угоду про співробітництво, яка передбачає, з-поміж  іншого, обмін викладачами та студентами уже в поточному навчальному році.

Початок добрій справі покладено. Сподіваємося на її добрі плоди.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 233 гостя.