Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Гостини у білоруських друзів

11111eedsfdzhgdh.JPG

Активно розвиваються міжнародні контакти Коледжу Сумського національного аграрного університету. Делегація коледжу СНАУ на чолі з директором О.В. Мусієнко відвідала партнерів у Білорусії – Гомельський державний аграрно-економічний коледж. Поїздка була дуже цікавою і плідною.

Знайомство з матеріально-технічною базою та навчально-методичним забезпеченням навчального процесу переконало, що Гомельський коледж – це сучасний навчальний заклад, навчально-виховний процес в якому відповідає всім вимогам сучасної науки, методики та дидактики. Важливо зазначити, що білоруські колеги, одержуючи значну підтримку держави, зуміли зберегти й розвинути тісний зв'язок з агропромисловим виробництвом, що дуже позитивно впливає на рівень практичної підготовки фахівців. На високому рівні поставлений у гомельчан і соціальний захист студентів і співробітників коледжу.

Було проведено засідання спільного «круглого столу», на якому відбувся обмін досвідом та заплановано шляхи подальшого розвитку співробітництва навчальних закладів. Під схвальні оплески присутніх директори коледжів О.В.Мусієнко та О.В. Бічан підписали угоду про співробітництво, яка передбачає, з-поміж  іншого, обмін викладачами та студентами уже в поточному навчальному році.

Початок добрій справі покладено. Сподіваємося на її добрі плоди.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 129 гостей.