Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Подільський ДАТУ – переможець тендеру

DSC_0172.JPG

Подільський державний аграрно-технічний університет активно співпрацює з різними державними структурами в питаннях надання освітянських послуг з підвищення кваліфікації різних категорій населення.

Університет поєднує багаторічна співпраця з Хмельницьким обласним центром зайнятості в питаннях підвищення кваліфікації.

За результатами тендеру, проведеного в грудні 2013 року між навчальними закладами регіону, у 2014 році Подільському ДАТУ надано право професійного навчання безробітних (за кошти центрів зайнятості Хмельниччини) за напрямами: «Основи адміністрування програми бухгалтерського обліку 1С: Підприємство», «Менеджмент у виробничій (невиробничій) діяльності», «Основи підприємницької діяльності», «Догляд за газонами та формувальне обрізування кущів засобами малої механізації»,  «Основи ландшафтного дизайну та озеленення населених місць» .

Дане рішення Хмельницького обласного центру зайнятості стало  підставою для укладання договорів з районними центрами зайнятості щодо надання освітянських послуг з підвищення кваліфікації у 2014 році.

Відповідно до укладених договорів, відділ педагогічної і післядипломної освіти Подільського ДАТУ в лютому ц.р. провів навчання 2 груп з підвищення кваліфікації безробітних громадян за напрямом «Основи підприємницької діяльності”.

Згідно навчальної програми слухачами опрацьовано курс теоретичної підготовки і лабораторно-практичних занять  загальним обсягом 104 години.

Слухачі успішно оволоділи сучасними  комп’ютерними технологіями, вітчизняним та зарубіжним досвідом роботи в ринкових умовах господарювання, навиками бізнес-планування, вивчили питання правового та податкового регулювання підприємницької діяльності в Україні.

Навчальний процес на курсах забезпечували досвідчені науково-педагогічні працівники кафедр «Менеджменту  організацій і адміністрування», «Фінансів і кредиту», «Економічної теорії і права».

Завершилось навчання захистом бізнес-планів слухачів курсів.

 

Т.В.Стрілецька, методист відділу 

педагогічної і післядипломної освіти

Подільського ДАТУ

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 0 користувачів та 452 гостя.