Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Подільський ДАТУ – переможець тендеру

DSC_0172.JPG

Подільський державний аграрно-технічний університет активно співпрацює з різними державними структурами в питаннях надання освітянських послуг з підвищення кваліфікації різних категорій населення.

Університет поєднує багаторічна співпраця з Хмельницьким обласним центром зайнятості в питаннях підвищення кваліфікації.

За результатами тендеру, проведеного в грудні 2013 року між навчальними закладами регіону, у 2014 році Подільському ДАТУ надано право професійного навчання безробітних (за кошти центрів зайнятості Хмельниччини) за напрямами: «Основи адміністрування програми бухгалтерського обліку 1С: Підприємство», «Менеджмент у виробничій (невиробничій) діяльності», «Основи підприємницької діяльності», «Догляд за газонами та формувальне обрізування кущів засобами малої механізації»,  «Основи ландшафтного дизайну та озеленення населених місць» .

Дане рішення Хмельницького обласного центру зайнятості стало  підставою для укладання договорів з районними центрами зайнятості щодо надання освітянських послуг з підвищення кваліфікації у 2014 році.

Відповідно до укладених договорів, відділ педагогічної і післядипломної освіти Подільського ДАТУ в лютому ц.р. провів навчання 2 груп з підвищення кваліфікації безробітних громадян за напрямом «Основи підприємницької діяльності”.

Згідно навчальної програми слухачами опрацьовано курс теоретичної підготовки і лабораторно-практичних занять  загальним обсягом 104 години.

Слухачі успішно оволоділи сучасними  комп’ютерними технологіями, вітчизняним та зарубіжним досвідом роботи в ринкових умовах господарювання, навиками бізнес-планування, вивчили питання правового та податкового регулювання підприємницької діяльності в Україні.

Навчальний процес на курсах забезпечували досвідчені науково-педагогічні працівники кафедр «Менеджменту  організацій і адміністрування», «Фінансів і кредиту», «Економічної теорії і права».

Завершилось навчання захистом бізнес-планів слухачів курсів.

 

Т.В.Стрілецька, методист відділу 

педагогічної і післядипломної освіти

Подільського ДАТУ

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 483 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor