Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У Луганському НАУ обговорили питання розвитку сільських територій

DSC_0020.jpg

У Луганському національному аграрному університеті відбулося засідання науково-методичної комісії з розвитку сільських територій та дорадництва, в якому взяли участь керівники центрів розвитку сільських територій аграрних ВНЗ України III–IV рівнів акредитації, громадських організацій, дорадчих служб, а також науковці, що опікуються проблемою розвитку сільських територій.

Основною метою зборів стала потреба в розгляді підсумків роботи за 2013 рік, обговорення існуючих проблем, знаходження шляхів їх вирішення, а також визначення основних напрямів роботи у 2014 році, зокрема затвердження планів проведення навчання голів сільських та селищних рад.

У ході засідання з доповідями виступили директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії Людмила Капаєва, завідувач кабінету НМЦ «Агроосвіта» із сільських територій та дорадництва Дмитро Шпилюк та інші доповідачі, які намітили тенденції у напрямі розвитку сільських територій України на майбутнє.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 303 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor