Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У Луганському НАУ обговорили питання розвитку сільських територій

DSC_0020.jpg

У Луганському національному аграрному університеті відбулося засідання науково-методичної комісії з розвитку сільських територій та дорадництва, в якому взяли участь керівники центрів розвитку сільських територій аграрних ВНЗ України III–IV рівнів акредитації, громадських організацій, дорадчих служб, а також науковці, що опікуються проблемою розвитку сільських територій.

Основною метою зборів стала потреба в розгляді підсумків роботи за 2013 рік, обговорення існуючих проблем, знаходження шляхів їх вирішення, а також визначення основних напрямів роботи у 2014 році, зокрема затвердження планів проведення навчання голів сільських та селищних рад.

У ході засідання з доповідями виступили директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії Людмила Капаєва, завідувач кабінету НМЦ «Агроосвіта» із сільських територій та дорадництва Дмитро Шпилюк та інші доповідачі, які намітили тенденції у напрямі розвитку сільських територій України на майбутнє.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Верховна Рада України

З 2020 року українські коледжі та технікуми почнуть надавати фахову передвищу освіту: вони готуватимуть фахових молодших бакалаврів і більше не набиратимуть вступників на “молодшого спеціаліста”. Це передбачено проєктом закону "Про фахову передвищу освіту", який 6 червня 2019 року, ухвалила в другому читанні та в цілому Верховна Рада України. Документ підтримали 236 народних депутатів.

Зараз на сайті 0 користувачів та 553 гостя.