Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У Луганському НАУ обговорили питання розвитку сільських територій

DSC_0020.jpg

У Луганському національному аграрному університеті відбулося засідання науково-методичної комісії з розвитку сільських територій та дорадництва, в якому взяли участь керівники центрів розвитку сільських територій аграрних ВНЗ України III–IV рівнів акредитації, громадських організацій, дорадчих служб, а також науковці, що опікуються проблемою розвитку сільських територій.

Основною метою зборів стала потреба в розгляді підсумків роботи за 2013 рік, обговорення існуючих проблем, знаходження шляхів їх вирішення, а також визначення основних напрямів роботи у 2014 році, зокрема затвердження планів проведення навчання голів сільських та селищних рад.

У ході засідання з доповідями виступили директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії Людмила Капаєва, завідувач кабінету НМЦ «Агроосвіта» із сільських територій та дорадництва Дмитро Шпилюк та інші доповідачі, які намітили тенденції у напрямі розвитку сільських територій України на майбутнє.

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 315 гостей.