Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Конкурс наукових робіт з ветеринарної медицини

Image00005.jpg

У Сумському національному аграрному університеті відбувся 2-й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Ветеринарна медицина». Участь у заході взяли понад 20 студентів із різних вищих навчальних закладів України, а саме із Сум, Львова, Білої Церкви, Києва, Полтави, Луганська, Житомира та інших міст.

Слід зазначити, що конкурс проходив у два етапи. На першому етапі студенти змагалися у вишах, де вони навчаються. Другий етап передбачав рецензування робіт незалежними експертами та публічний захист.

Всі роботи, які надійшли в оргкомітет, були виконані на дуже високому рівні, який був підтверджений і під час доповідей та презентацій. У доповідях було наголошено про роль і місце ветеринарної медицини в суспільстві. Кожна з них мала актуальність та елементи наукової новизни.

Якість доповідей та їх науковий рівень оцінювало журі на чолі з головою галузевої комісії, доктором ветеринарних наук, професором Фотіною Т.І.

За результатами оцінювання наукових робіт та публічного захисту переможцями стали: перше місце – Зон І.Г. (Сумський національний аграрний університет); друге місце – Ліснича О.М. (Дніпропетровський державний аграрний університет), Чобітько К.О. (Полтавська державна аграрна академія); третє місце – Підпримора О.С. (Національний університет біоресурсів і природокористування України); Чабаненко А.Л. (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Гжицького), Чалапчій Н.В. (Білоцерківський національний аграрний університет), Костяхіна А.С. (Луганський національний аграрний університет).

Зазначені учасники отримали дипломи переможців відповідних ступенів, грошові винагороди від компанії «Оллтек» та подарунки від науково-виробничої фірми «Бровафарма».

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 301 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor