Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Конкурс наукових робіт з ветеринарної медицини

Image00005.jpg

У Сумському національному аграрному університеті відбувся 2-й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Ветеринарна медицина». Участь у заході взяли понад 20 студентів із різних вищих навчальних закладів України, а саме із Сум, Львова, Білої Церкви, Києва, Полтави, Луганська, Житомира та інших міст.

Слід зазначити, що конкурс проходив у два етапи. На першому етапі студенти змагалися у вишах, де вони навчаються. Другий етап передбачав рецензування робіт незалежними експертами та публічний захист.

Всі роботи, які надійшли в оргкомітет, були виконані на дуже високому рівні, який був підтверджений і під час доповідей та презентацій. У доповідях було наголошено про роль і місце ветеринарної медицини в суспільстві. Кожна з них мала актуальність та елементи наукової новизни.

Якість доповідей та їх науковий рівень оцінювало журі на чолі з головою галузевої комісії, доктором ветеринарних наук, професором Фотіною Т.І.

За результатами оцінювання наукових робіт та публічного захисту переможцями стали: перше місце – Зон І.Г. (Сумський національний аграрний університет); друге місце – Ліснича О.М. (Дніпропетровський державний аграрний університет), Чобітько К.О. (Полтавська державна аграрна академія); третє місце – Підпримора О.С. (Національний університет біоресурсів і природокористування України); Чабаненко А.Л. (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Гжицького), Чалапчій Н.В. (Білоцерківський національний аграрний університет), Костяхіна А.С. (Луганський національний аграрний університет).

Зазначені учасники отримали дипломи переможців відповідних ступенів, грошові винагороди від компанії «Оллтек» та подарунки від науково-виробничої фірми «Бровафарма».

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.