Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Майбутні технологи побували на виробництві

08-04-02.jpg

Днями викладачі та студенти факультету харчових технологій Сумського національного аграрного університету побували на двох цікавих екскурсіях. Не секрет, що факультет харчових технологій СНАУ користується неабияким попитом у абітурієнтів. Це й не дивно, адже саме тут навчають професіям, які є необхідними за будь-яких умов – їсти хочуть всі, і бажано – щодня, і якби ще й смачно :)

Зрозуміло, що професія технолога харчового виробництва потребує не тільки теоретичних, а й насамперед практичних знань та навичок. Для того, щоб студенти на практиці опановували цю складну науку, у СНАУ вже майже рік функціонує спеціалізована лабораторія харчових технологій, обладнана сучасним устаткуванням. Але, усвідомлюючи, що не варто зациклюватися на чомусь одному, викладачі факультету постійно шукають нові можливості для розширення професійного кругозору студентів.

Отже, нещодавно викладачами Н.Л. Лобачовою, Т.М. Степановою та О.Ю. Мельник для студентів ІІІ та IV курсів спеціальності «Технологія харчування» були організовані екскурсії до кондитерської фабрики «Сумська» (ТМ «Сумчаночка») та ресторану «Provocateur».

Метою заходів було ознайомлення з технологічними процесами виробництва харчових продуктів та організацією обслуговування споживачів у закладах ресторанного господарства.

Студенти мали можливість не тільки на власні очі побачити виробничі процеси, а й пригоститися продукцією «Сумчаночки» - смачними тортами. Вартою уваги виявилася також і кухня ресторану «Provocateur» з найсучаснішим обладнанням (до речі, універсальна піч-гриль «Josper», в якій готуються риба, м'ясо та овочі, з усіх сумських ресторанів є тільки тут).

Крім нових знань та вражень, отриманих студентами під час екскурсій, важливим є те, що ці два заклади пропонують можливість проходження виробничої практики з перспективою подальшого працевлаштування.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 1144 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor