Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Так тримати!

stud_nauk_robot1.JPG

У Сумському національному аграрному університеті з 26 по 28 березня 2014 року проходив 2-й етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом спеціальності «Ветеринарна медицина». Команду від Білоцерківського національного аграрного університету представляли студентки 5 курсу Чохленко Юлія (2 група), Чалапчій Наталія (4 група) та викладач кафедри паразитології та фармакології, доцент Антіпов Анатолій Анатолійович.

Слід зазначити, що конкурс проходив в два етапи. На першому етапі студенти змагалися на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету. Було визначено 2 найкращі роботи, а саме: студентки Чохленко Юлії Валеріївна на тему: „Епізоотична ситуація, діагностика та заходи боротьби з сальмонельозом поросят у СТОВ „Прогрес” Золотоніського району Черкаської області” керівник доцент кафедри епізоотології та інфекційних захворювань Білик Сергій Анатолійович та робота студентки Чалапчій Наталії Вікторівни на тему „Розповсюдження, діагностика та лікування дирофіляріозу собак (за матеріалами Миколаївської міської державної лікарні ветеринарної медицини)” керівником якої був доцент кафедри паразитології та фармакології Антіпов Анатолій Анатолійович.

Участь у другому турі взяли участь більше 20 студентів із різних вищих навчальних закладів України, а саме з Сум, Львова, Білої Церкви, Києва, Полтави, Луганська, Житомира та інших міст. Другий етап передбачав рецензування робіт незалежними експертами та публічний захист. Зі слів організаторів кункурсу всі роботи, які надійшли в оргкомітет, були виконані на дуже високому рівні, який був підтверджений і під час доповідей та презентацій. У доповідях було наголошено про роль і місце ветеринарної медицини в суспільстві. Кожна з них мала актуальність та елементи наукової новизни. Якість доповідей та їх науковий рівень оцінювало журі на чолі з головою галузевої комісії, доктором ветеринарних наук, професором Фотіною Т.І.

За результатами оцінювання наукових робіт та публічного захисту студентки Білоцерківського національного аграрного університету зайняли третє місце, після команд з Сум, Полтави та Дніпропетровська. Усі учасники отримали дипломи відповідних ступенів, грошові винагороди від компанії «Оллтек» та подарунки від науково-виробничої фірми «Бровафарма».

 

Від команди БНАУ доцент Антіпов Анатолій

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 303 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor