Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Так тримати!

stud_nauk_robot1.JPG

У Сумському національному аграрному університеті з 26 по 28 березня 2014 року проходив 2-й етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом спеціальності «Ветеринарна медицина». Команду від Білоцерківського національного аграрного університету представляли студентки 5 курсу Чохленко Юлія (2 група), Чалапчій Наталія (4 група) та викладач кафедри паразитології та фармакології, доцент Антіпов Анатолій Анатолійович.

Слід зазначити, що конкурс проходив в два етапи. На першому етапі студенти змагалися на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету. Було визначено 2 найкращі роботи, а саме: студентки Чохленко Юлії Валеріївна на тему: „Епізоотична ситуація, діагностика та заходи боротьби з сальмонельозом поросят у СТОВ „Прогрес” Золотоніського району Черкаської області” керівник доцент кафедри епізоотології та інфекційних захворювань Білик Сергій Анатолійович та робота студентки Чалапчій Наталії Вікторівни на тему „Розповсюдження, діагностика та лікування дирофіляріозу собак (за матеріалами Миколаївської міської державної лікарні ветеринарної медицини)” керівником якої був доцент кафедри паразитології та фармакології Антіпов Анатолій Анатолійович.

Участь у другому турі взяли участь більше 20 студентів із різних вищих навчальних закладів України, а саме з Сум, Львова, Білої Церкви, Києва, Полтави, Луганська, Житомира та інших міст. Другий етап передбачав рецензування робіт незалежними експертами та публічний захист. Зі слів організаторів кункурсу всі роботи, які надійшли в оргкомітет, були виконані на дуже високому рівні, який був підтверджений і під час доповідей та презентацій. У доповідях було наголошено про роль і місце ветеринарної медицини в суспільстві. Кожна з них мала актуальність та елементи наукової новизни. Якість доповідей та їх науковий рівень оцінювало журі на чолі з головою галузевої комісії, доктором ветеринарних наук, професором Фотіною Т.І.

За результатами оцінювання наукових робіт та публічного захисту студентки Білоцерківського національного аграрного університету зайняли третє місце, після команд з Сум, Полтави та Дніпропетровська. Усі учасники отримали дипломи відповідних ступенів, грошові винагороди від компанії «Оллтек» та подарунки від науково-виробничої фірми «Бровафарма».

 

Від команди БНАУ доцент Антіпов Анатолій

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Верховна Рада України

З 2020 року українські коледжі та технікуми почнуть надавати фахову передвищу освіту: вони готуватимуть фахових молодших бакалаврів і більше не набиратимуть вступників на “молодшого спеціаліста”. Це передбачено проєктом закону "Про фахову передвищу освіту", який 6 червня 2019 року, ухвалила в другому читанні та в цілому Верховна Рада України. Документ підтримали 236 народних депутатів.

Зараз на сайті 0 користувачів та 532 гостя.