Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ЛНАУ стали володарями іменних стипендій Луганської обласної ради

DSC_6936.JPG

Шестеро студентів і аспірантка Луганського національного аграрного університету стали володарями іменних стипендій Луганської обласної ради. 

Церемонія вшановування найуспішніших молодих жителів Луганщини відбулася в колонному залі обласної ради. Торжество зібрало 111 найбільш талановитих і успішних учнів та студентів шкіл, гімназій, ліцеїв, профтехучилищ, студентів ВНЗ I-IV рівнів акредитації, аспірантів. За успіхи в навчанні, науці, творчості, громадській діяльності студенти ВНЗ III-IV рівня акредитації зможуть отримувати фінансове заохочення у розмірі 647 грн. щомісяця протягом всього 2014 року, а аспіранти можуть розраховувати на 823 грн. 

Даний вид заохочень призначається з 1996 року з метою стимулювання творчої активності і наукового пошуку молоді, а також матеріальної підтримки найбільш обдарованих учнів, студентів і аспірантів.

Молоді люди, кандидатури яких були подані від ЛНАУ на присудження стипендії облради, досягли вагомих успіхів у навчанні і науці. Студентка біолого-технологічного факультету Юлія Євдокимова, студент факультету ветеринарної медицини Іван Забаренко, студентка будівельного факультету Яна Семоненко, студентка економічного факультету Юлія Соколова, студент факультету механізації сільського господарства Олександр Ткачук, студентка факультету харчових технологій Вікторія Трофименко – всі вони не тільки вчаться на «відмінно», але й беруть участь в наукових конференціях, культурному житті університету, є активними учасниками студентського  самоврядування. Дослідження аспірантки кафедри бухгалтерського обліку  Ганни Худякової вельми актуальні для розвитку агропромислового комплексу Луганщини: її дисертаційна робота присвячена питанням інформаційно-комунікаційного забезпечення управління оборотними активами і підвищення ефективності аграрного підприємства. Вітаємо стипендіатів Луганської облради та бажаємо ним подальших успіхів і нових перемог в навчанні, науці, творчості!

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Верховна Рада України

З 2020 року українські коледжі та технікуми почнуть надавати фахову передвищу освіту: вони готуватимуть фахових молодших бакалаврів і більше не набиратимуть вступників на “молодшого спеціаліста”. Це передбачено проєктом закону "Про фахову передвищу освіту", який 6 червня 2019 року, ухвалила в другому читанні та в цілому Верховна Рада України. Документ підтримали 236 народних депутатів.

Зараз на сайті 0 користувачів та 553 гостя.