Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Самобутнє мистецтво молоді сьогодення

Самобутнє мистецтво молоді сьогодення

Національний одяг як мистецтво не можна розглядати ізольовано від побуту. Народний побут пов'язаний з фольклором: піснями, казками, повір,ями та прислів’ями . 

У розділі представлені експонати, які виробили своїми руками студенти аграрних вищих навчальних закладів України. Це роботи, де використані природні матеріали: солома, трава, засушені квіти, пір’я, дерево, папір, глина, нитки тощо. Ці вироби мають вишуканий вигляд і гідні бути представленими в будь-якій експозиції міжнародного рівня. Як повелося в українців з давніх-давен, ремесло передавалося з роду в рід, з покоління в покоління.

У Музеї представлено понад 300 експонатів, що засвідчують досвід попередніх поколінь сучасній молоді, яка залюбки відтворює їх, привносячи своє бачення і талант. Фантазія та любов до справи народжують збагачені духовно прекрасні вироби.

Метою створення Музею є вивчення, збереження та примноження самобутнього мистецтва нашого народу.

 

 

 

 

 

Оригінальними та популярними стали техніки застосування таких матеріалів, як бісер, папір (техніка орігамі), пір’я, дріт, тісто, ракушки, кісток.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

зауважив В. Кремень

«Ми вже заклали в новий закон «Про освіту» можливості для розвитку освіти дорослих. Це інноваційна зміна для нашої держави, але передові країни світу вже давно зрозуміли необхідність цього і надають своїм громадянам широкий вибір для перекваліфікації та професійного розвитку. У нас є для цього можливості.»

Зараз на сайті 1 користувач та 323 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor