Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Самобутнє мистецтво молоді сьогодення

Самобутнє мистецтво молоді сьогодення

Національний одяг як мистецтво не можна розглядати ізольовано від побуту. Народний побут пов'язаний з фольклором: піснями, казками, повір,ями та прислів’ями . 

У розділі представлені експонати, які виробили своїми руками студенти аграрних вищих навчальних закладів України. Це роботи, де використані природні матеріали: солома, трава, засушені квіти, пір’я, дерево, папір, глина, нитки тощо. Ці вироби мають вишуканий вигляд і гідні бути представленими в будь-якій експозиції міжнародного рівня. Як повелося в українців з давніх-давен, ремесло передавалося з роду в рід, з покоління в покоління.

У Музеї представлено понад 300 експонатів, що засвідчують досвід попередніх поколінь сучасній молоді, яка залюбки відтворює їх, привносячи своє бачення і талант. Фантазія та любов до справи народжують збагачені духовно прекрасні вироби.

Метою створення Музею є вивчення, збереження та примноження самобутнього мистецтва нашого народу.

 

 

 

 

 

Оригінальними та популярними стали техніки застосування таких матеріалів, як бісер, папір (техніка орігамі), пір’я, дріт, тісто, ракушки, кісток.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Розказав Павло Хобзей

«Важливим показником діяльності Навчально-практичних центрів є збільшення учнів професійно-технічних навчальних закладів. Також центри дозволяють забезпечувати випускників роботою з належним рівнем заробітної плати, здійснювати навчання незайнятого населення, ефективніше використовувати обладнання і матеріали».

Зараз на сайті 0 користувачів та 227 гостей.