Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

«Система вищої освіти в Німеччині: переваги та недоліки»

27 березня відбувся круглий стіл за участі студентів, які вивчають німецьку мову, на тему: «Система вищої освіти в Німеччині: переваги та недоліки». Студенти факультетів економіки та менеджменту, агротехнологій та екології, ветеринарної медицини – виступили з доповідями про особливості вищої освіти в Німеччині та презентували інформацію про найвидатніші вузи цієї країни, зокрема про Університет Біберах, Університет Гамбург та Університет Бремен. Серед виступаючих слід відзначити: Альбіну Яцюк, Надію Риженко, Каріну Козленю, Наталію Ткаченко, Оксану Марченко.

У рамках круглого столу відбулася зустріч з колишньою студенткою факультету економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії Людмилою Кокозою, яка навчалася в магістратурі в Hochschule Weihenstephan – Triesdorf. Вона поділилася своїм досвідом та враженнями від навчання в німецькому вузі та відповіла на різноманітні питання студентів.

Також програмою круглого столу передбачена демонстрація фільму-екранізації класичного роману Джейн Остін «Гордість та упередженість» (німецькою, англійською, російською мовами).

Завершить цикл заходів круглий стіл на тему: «Франція – культура, освіта, традиції».

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Гриневич Лілія, Міністр освіти і науки України

"Нездатність використовувати державну мову позбавляє дітей можливості отримати роботу на державній службі, в органах місцевого самоврядування, зайняти найвищі посади в країні. Усе це призводить до фрагментації українського суспільства, що є неприйнятно».

Зараз на сайті 1 користувач та 365 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor