Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

«Дні Європи в Україні»

У рамках запропонованого кафедрою проекту «Дні Європи в Україні» 26 березня відбувся круглий стіл на тему: «Відлуння спільного коріння у Центрально- та західноєвропейських традиціях, звичаях та обрядах». Заздалегідь студентам було запропоновано підготувати доповіді і відеопрезентації на цікаві й актуальні для них теми, з метою більше дізнатися про звичаї, традиції, розвиток культури, освіти, спорту країн Європи. Студенти підготували доповіді на теми: «Творчий шлях Келлі Кларксон», «Королівський футбольний матч на Масляну у місті Ешборн, Великобританія», «Британська співачка Адель», «Історія виникнення пабів у Великобританії», «Бітлз – легенда британської музики», «Ірландія – країна легенд», «Особливості святкування Різдва у Великобританії», «Ірландія – країна символів».

На заході були представлені роботи студентів різних факультетів аграрної академії. Серед виступаючих слід відзначити: Наталію Ковалевську, Ліану Покас, Олександру Забєліну, Анастасію Клименко, Світлану Мовсесян, Таїсу Дяченко, Миколу Кукіша, Влада Вареника, Ігора Кобу, Андрія Скробута, Наталію Олійник, Олександра Улітька та Каріну Віннікову.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 487 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor