Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

«Дні Європи в Україні»

У рамках запропонованого кафедрою проекту «Дні Європи в Україні» 26 березня відбувся круглий стіл на тему: «Відлуння спільного коріння у Центрально- та західноєвропейських традиціях, звичаях та обрядах». Заздалегідь студентам було запропоновано підготувати доповіді і відеопрезентації на цікаві й актуальні для них теми, з метою більше дізнатися про звичаї, традиції, розвиток культури, освіти, спорту країн Європи. Студенти підготували доповіді на теми: «Творчий шлях Келлі Кларксон», «Королівський футбольний матч на Масляну у місті Ешборн, Великобританія», «Британська співачка Адель», «Історія виникнення пабів у Великобританії», «Бітлз – легенда британської музики», «Ірландія – країна легенд», «Особливості святкування Різдва у Великобританії», «Ірландія – країна символів».

На заході були представлені роботи студентів різних факультетів аграрної академії. Серед виступаючих слід відзначити: Наталію Ковалевську, Ліану Покас, Олександру Забєліну, Анастасію Клименко, Світлану Мовсесян, Таїсу Дяченко, Миколу Кукіша, Влада Вареника, Ігора Кобу, Андрія Скробута, Наталію Олійник, Олександра Улітька та Каріну Віннікову.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Гриневич Лілія, Міністр освіти і науки України

"Нездатність використовувати державну мову позбавляє дітей можливості отримати роботу на державній службі, в органах місцевого самоврядування, зайняти найвищі посади в країні. Усе це призводить до фрагментації українського суспільства, що є неприйнятно».

Зараз на сайті 1 користувач та 365 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor