Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Зустріч польської делегації

Зустріч польської делегації

25 січня 2014 року Львівський національний аграрний університет відвідали студенти з Варшавського університету природничих наук (SGGW).  Делегацію з Польщі очолила етнолог Ірена Котович-Борова, яка наголосила на співпраці навчальних закладів природничого спрямування.

Зустріч гостей розпочалася з екскурсії в музеї університету, яку директор музею Токарський Ю. М. проводив як українською, так і польською мовами, що викликало багато позитивних емоцій і слів вдячності відвідувачів. Після кількох зроблених на пам’ять фотографій в музеї, доцент кафедри екології і біології, к.с.-г.н. Б. Кректун організував для гостей огляд експонатів у Музеї природи Львівського національного аграрного університету.

Програму зустрічі із закордонними партнерами продовжив д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки підприємства Г. В. Черевко. Його розмова була скерована в русло подальшої співпраці між закладами в розрізі розвитку сільських територій через ефективне використання природних ресурсів. Г. В. Черевко презентував навчальний посібник колективу кафедри економіки підприємства «Економіка природокористування», який викликав зацікавленість у керівника делегації Ірени Котович-Борової.

Треба відзначити, що під час зустрічі з гостями ЛНАУ заступник декана економічного факультету, к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту організації ім. проф. Є. Храпливого В. М. Ковалів наголосив на важливості подальшої співпраці студентів економічного факультету з можливістю подальшого стажування в Польщі.

Голова ради молодих вчених ЛНАУ, к.е.н., в.о. доцента кафедри фінансів і кредиту Г. В. Східницька під час зустрічі  проінформувала гостей із Варшави щодо кількості студентських наукових гуртків та студентів-науковців, які активно займаються науковою роботою, а також окреслила напрями розвитку студентської науки у ЛНАУ.

Сподіваємося, що доброзичлива і приємна атмосфера спілкування з польськими студентами додасть незабутніх вражень від побаченого в університеті та увінчається позитивним результатом співпраці в рамках обміну студентами Львівського національного аграрного університету з Варшавським університетом природничих наук.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 487 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor