Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Круглий стіл «Розвиток зовнішньоекономічної діяльності в аграрному секторі України за умов розширення міжнародного співробітництва»

Круглий стіл «Розвиток зовнішньоекономічної діяльності в аграрному секторі України за умов розширення міжнародного співробітництва»

11 квітня 2014 року в залі ректорату СНАУ відбудеться урочистий круглий стіл на тему «Розвиток зовнішньоекономічної діяльності в аграрному секторі України за умов розширення міжнародного співробітництва».

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та євроінтеграції була створена в 2002 році та на сьогодні є однією із провідних на факультеті менеджменту та підприємництва. Місією кафедри є забезпечення підготовки фахівців із зовнішньоекономічного спрямування, формування їх світогляду у відповідністю із основною метою зовнішньоекономічної стратегії України - євроекономічною інтеграцією.

Засновником та фундатором кафедри є нині її завідувач – Михайлова Любов Іванівна, доктор економічних наук, професор, провідний вчений відділення аграрної економіки та земельних відносин НААН України, заслужений працівник освіти і науки України.

Незважаючи на відносно молодий вік кафедри, можна сказати, що вона вже має свої традиції, а найвизначніші успіхи наших викладачів та випускників кафедри вже вписані у добру історію усього університету.

Нинішнй склад кафедри – це молоді та досвідчені викладачі-ентузіасти, які реалізують себе як в науці, так і в міжнародних проектах. Співробітники кафедри регулярно проходять стажування різного спрямування як в Україні, так і за кордоном: зокрема, Михайлова Л.І. (ФРН, Польща), Замора О.М. (Польща, Італія, Бельгія, Македонія, Хорватія), Калачевська Л.І. (ФРН) Михайлов А.М. (США, ФРН, Болгарія, Великобританія), Валинкін О.О. (Польща), Стоянець Н.В. (Німеччина, Австралія), Юрченко О.Ю. (Польща).

Кожен із них є не лише відданим професіоналом своєї справи, а і яскравою особистістю, що заслуговує на увагу.

Так, Л.І. Калачевська є взірцевим координатором міжнародного навчального проекту з «Адміністративного менеджменту», що реалізується уже більше десяти років в СНАУ.

С.Г. Турчіна та О.К.Малютін (останній - стипендіат Кабінету Міністрів України 2008-2010 рр.) цілеспрямовано працюють над завершенням докторських дисертаційних досліджень.

А.М. Михайлов майже десять років поєднує співпрацю з УНК Міжнародної торгової палати в якості виконавчого директора регіонального представництва.

Н.В. Клєцова в 2011 р., маючи плідні наукові розробки, стала стипендіатом Верховної Ради України, одночасно виконуючи обов’язки секретаря редакційної колегії наукового вісника СНАУ.

Л.О. Дашутіна координує наукову діяльність на кафедрі та очолює студентський науковий гурток.

О.Ю. Юрченко, маючи великий організаційний досвід, координує профорієнтаційну роботу на факультеті.

Н.В. Стоянець активізує громадське життя в колективі факультету як голова профспілки, а також є стипендіатом Кабінету Міністрів України (2012-2014 рр.)

О.М. Замора активно налагоджує міжнародну співпрацю СНАУ в сфері молодіжних проектів, реалізувала кілька власних з пратнерами з Російської Федерації, Польщі, Болгарії, Угорщини. Вона (2013 р.) та О.О. Валинкін (2012 р.) стали стипендіатами Польської національної комісії ЮНЕСКО.

Колектив науковців кафедри постійно виступає виконавцем наукових розробок за замовленнями підприємств аграрного сектору та Міністерства аграрної політики та продовольства:

2002 р. - Методика обгрунтування та планування потреби регіонів у спеціалістах аграрної сфери;

2010 р. - Стратегічні сценарії розвитку зовнішньоекономічної діяльності в АПК України за різних умов реалізації її інтеграційних прагнень (ЄС, СНД, Митний Союз);

2011 р. - Кон’юнктура світового та регіональних ринків сільськогосподарської продукції і продовольства за УКТЗЕД 01-24 та вплив її на стан ринкової рівноваги на аграрному ринку України;

2011 р. – Методика прогнозування потреби у фахівцях з урахуванням перспективи і тенденцій розвитку аграрної галузі;

2012 р. - Кон’юнктура світового та регіональних ринків сільськогосподарської продукції і продовольства за УКТЗЕД 01-24 та вплив її на стан ринкової рівноваги на аграрному ринку України.

Науковцями кафедри підготовлено та видано 15 навчальних посібників, із них чотири – з Грифом МОН.

З результатами наукових досліджень вчені кафедри виступають на наукових конференціях, симпозіумах та конгресах в багатьох країнах світу: Росії, Білорусії, Польщі, Німеччині, США, Китаї, Болгарії тощо. В цілому видано більше 500 статей та понад 25 монографій.

Насьогодні громадяни більш ніж 17 країн світу обирають навчання в СНАУ. Серед них: Туреччина, Туркменістан, Нігерія, Ірак, Ліван, Камерун, Конго та інші.

Викладачі кафедри менеджменту ЗЕД також викладають іноземцям російською та англійською мовами. В 2014 році відбувся перший випуск іноземних громадян спеціальності «Адміністративний менеджмент», предмети якої повністю викладалися англійською мовою.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 487 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor