Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Науково-практичний семінар «Міжнародне співробітництво України»

Науково-практичний семінар «Міжнародне співробітництво України»

2 лютого 2014 р. кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Уманського національного університету садівництва провела науково-практичний семінар «Міжнародне співробітництво України», у якому взяли участь студенти 3 курсу факультету менеджменту.

Розвиток світового ринку в умовах глобалізації економіки зумовлює масштабні зміни в зовнішньоекономічній діяльності України загалом і вітчизняного АПК зокрема. Це вимагає формування виваженої та збалансованої зовнішньоторговельної політики, визначення напрямів ефективної реалізації експортного потенціалу, вдосконалення механізму зовнішньоекономічної діяльності підприємств АПК. Дані дослідження є важливими для фахівців з менеджменту.

У доповідях учасників семінару розглядались сучасні проблеми та перспективи розвитку співпраці України з Францією, Китаєм, Угорщиною, Великою Британією, Німеччиною, Нідерландами, Грузією, Росією та іншими країнами світу.

Семінар відзначався плідною співпрацею та жвавими дискусіями між студентам, толерантною атмосферою, зацікавленістю до тем та питань, що виносилися на обговорення. Доповіді вражали різноманітністю форм викладу матеріалу та глибиною досліджень.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 486 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor